מאז 1999
הרצאות מרתקות לאירועים מנצחים
בהנהלת דני שביט
לייעוץ בבחירת מרצה והזמנות
03-5492474
חשיבה יצירתית בפרקטיקה יומית

חשיבה יצירתית בפרקטיקה יומית

יצירתיות היא משהו שכולנו נולדים איתו. מה מונע מאיתנו להשתמש בה? האם הקשר שבין יצירתיות והצלחה הוא צירוף מקרים בלבד, או שיש משהו מעבר?

החיבור המסקרן שבין מזל, אקראיות וחשיבה יצירתית ובין הרגלי היום יום שלנו, מוצג בהרצאה עמוסת הומור והדגמות שגם תפתור עבורכם את הדילמה לגבי החיבור שבין מזל, הגברת קלינטון וחשיבה יצירתית.

אם אתם מתקשים למצוא את החיבור הנ"ל, הרצאתו של רפאל כהן תפתור עבורכם את התעלומה עם הומור, הדגמות מרתקות ושורה של כלים לשיפור החשיבה היצירתית.

הרצאה דינמית, מעוררת השראה, שמחה, מרתקת ולא מפסיקה לרגע. מתאימה לחברות, ארגונים, קבוצות פרטיות ואירועים.
מטרת ההרצאה וההדגמות המובאות בה היא לעורר בנו את החשיבה היצירתית החבויה אי שם במעמקי החשיבה השגרתית שלנו. במסגרת ההרצאה מבצע רפאל מספר הדגמות מרתקות ומפתיעות הסוחפות את הקהל אל עולם ונקודת מבט שונה ויצירתית, המייצרת אינטראקציה משעשעת ומלהיבה בין רפאל והקהל.

כל הדגמה מסתירה בתוכה מסר חשוב ביחס לחשיבה יצירתית, מסר המועשר על ידי שורה של טיפים וטכניקות פשוטות ויעילות לשיפור והעשרת חיי היום יום שלנו באמצעות חשיבה יצירתית.

במסגרת ההרצאה מעביר רפאל מידע פרקטי רב שמסייע לנוכחים ללמוד שיטות וטכניקות לשיפור החשיבה היצירתית, היצירתיות, המזל וההצלחה, באמצעות שינוי הרגלי חשיבה וקבעונות מחשבתיים הסותרים את היצירה. באמצעות חשיבה יצירתית, ביכולתנו להגשים מטרות וחלומות, ובהרצאתו מביא רפאל שורה של כלים מעשיים שיסייעו לנו לעשות זאת.

לנוחויותך, ניתן למלא את טופס ההזמנה למידע נוסף ולצרף מספר מרצים ולא מרצה בודד. ניתן לגלוש בגלריות מרצים ולהוסיף מספר מרצים לסל הפניות, לפניה אחת מרוכזת.
באפשרותך לקבל מידע נוסף
אודות מספר מרצים
* אנו מכבדים את פרטיותך
* כל השדות חובה
 
הרצאות העשרה לימי היערכות מורים
עדכונים וחדשות
יהלי אדמתי -חוקרת עתידים בהרצאה חדשה
עולם העבודה 202-2030 - אחד הנושאים החמים ביותר בעולם הארגוני
לחצו לפרטים
גיא זהר מיוצג בלעדית בסוכנויות מרצים
גיא זהר מגיש "היום שהיה" התכנית הפופולארית בסגנונו הייחודי בהרצאה על הכוחות שפועלים מאחורי הקלעים של עולם התקשורת בישראל
לפרטים נוספים
בוני גינצבורג הצטרף לצוות המרצים בתחום ההשראה למצוינות
כוכב הכדורגל בעבר ופרשן ספורט בהווה על הרצאות בנושאי התמודדות על כשלון והצלחה, הישגיות וחתירה למצוינות
לפרטים מלאים
אנדי רם,הטניסאי האגדי , מרצה על עבודת צוות והגשמת מטרות עכשיו בייצוג בלעדי
טניסאי הצמרת שהגיע לפסגות הגבוהות ביותר כחלק מצמד הטניסאים אנדיוני ,מרצה באירועי חברה ומשלב את סיפורו האישי במסרים הנוגעים לכל אחד בכל מקום .
לפרטים נוספים
עינב גלילי -מרצה ייחודית והומוריסטית
שמחים לבשר על הצטרפותה של מגישת הטלוויזיה והכותבת עינב גלילי , בהרצאה ייחודית ומשעשעת על ההומור כחוש מולד (או לא..) ההרצאה משולבת בקטעי וידאו.
לפרטים מלאים
הצטרפו אלינו
03-5492474 השאירו פרטים