מאז 1999
הרצאות מרתקות לאירועים מנצחים
בהנהלת דני שביט
לייעוץ בבחירת מרצה והזמנות
03-5492474
חדשנות הלכה למעשה - להביא את הדבר הבא

חדשנות הלכה למעשה - להביא את הדבר הבא

מנהלים ועובדים רבים נמצאים תדיר במצבים בהם נדרשת חשיבה שונה, ייחודית, בלתי קונבנציונאלית. נקודת המוצא היא כי איננו יכולים למנוע הפתעות, טעויות ומצבי לחץ באופן מוחלט. הרצאה זו מטרתה לבחון כיצד להמיר טעות להזדמנות עסקית, כיצד לגשת לפתרון בעיה במספר אפשרויות רב יותר וכיצד לתת לגיטימציה ללקיחת סיכונים והתנסויות כתנאי הכרחי לחדשנות ויזמות בניהול ופיתוח מוצר.
מטרת ההרצאה הינה שבירת פרדיגמות ודפוסי חשיבה, רכישת כלים אלטרנטיביים לפתרון בעיות והקניית מיומנויות לפיתוח מקוריות רעיונית.
• יצירתיות לסוגיה: יצירתיות ראשונית מול יצירתיות משנית
• אבחון יצירתיות – סיווגים חדשים בפתרון בעיות
• מלכודות חשיבה ודפוסי פתרון בעיות: חידוש מול שחזור
• חשיבה ריאקטיבית מול חשיבה פרואקטיבית: פיתוח חשיבה יזמית אינטראקטיבית
• תרבות פתרון בעיות: האם אתה מגדיר או פותר? ( תפיסה הגדרתית/ תפיסה פתרונית)
• אסטרטגיית הפרובוקציה: פתירת בעיות קונפליקטים על פי הגיון האבסורד תוך חשיבת WIN/WIN
• מה בין יצירתיות בעסקים, פרובוקציה והומור?
• אסטרטגיית הביסוסיאציה בפיתוח רעיוני ( משתני לקוח מול משתני חברה)
• אסטרטגיית ה PLACEMENT
• מלכוד האינטלקט Intelligence Trap
• טעות כהזדמנות- ערך הטעות באסטרטגיות חשיבה מנצחות

 
הרצאות נוספות של אורית וולף, ד"ר
להשאיר את החותם האישי | תחום: ניהול ומנהיגות, קבלת החלטות

איך מלמדים להיות מנהיג? האם זה כל כך פשוט? מדוע יש "שנולדים" עם תכונות סוחפות של עוצמה, סחף ושליטה- ואחרים שאוהבים שיחליטו בשבילם? איך מייצרים את הקפיצה מ"טוב" ל"מצוין", מאדם המנהל מעולה- לאדם המשאיר חותם? בהרצאה זו נעסוק אם כן בגנטיקה לפיתוח והעצמת הדור הבא של המנהיגות. כמנהלים ומובילי דיעה, יש לנו את החובה והזכות להכשיר את האדם ולא רק את העובד שבנו. הרצאה זו טומנת בחובה תובנות עמוקות לגבי הדברים שאנחנו משאירים מאחורינו- השם, המותג, השינוי וההשפעה. כמו כן נתחקה ונחשוף כמה מתהליכי החשיבה והביצוע של...

לפרטים נוספים
"בעשר אצבעות" – 3 כשלונות מנצחים" | תחום: העצמה ומצוינות אישית, מוטיבציה והשראה, העצמה נשית

במפגש אישי ומרגש זה תחשוף דר' אורית וולף את האירועים שהפכו אותה לפסנתרנית בינלאומית, כמו גם אישיות בינתחומית העוסקת ביזמות ובפיתוח חדשנות בארגונים. מהם הכשלונות שעברה בחייה? כיצד הפכה את חלקם להזדמנויות ששינו ב-180 מעלות את הצלחתה המיתוגית והעסקית? מה היתה רושמת בקורות החיים של המאבקים שלה ומהם הסודות שמאחורי הקלעים וההצלחות? הפיכת כשל לחשל, חסרון ליתרון, תוך שמירה על חזון ברור ומערכת אימונים מסורה- כל זאת בהרצאה המלווה בקונצרט חי ושיחה בלתי אמצעית על רגעים שעליהם לא מדברים.

לפרטים נוספים
ביזנס מסטר-קלאס: מכסא הפסנתר עד כסא המנהל | תחום: העצמה ומצוינות אישית, ניהול ומנהיגות, חשיבה יצירתית

הרצאה ייחודית זו מבוססת על השילוב הבלתי שגרתי של דר' אורית וולף כפסנתרנית בינלאומית, מרצה בכירה ואשת עסקים. זו הזדמנות מרתקת להציץ לתוך עולם המושגים האמנותי- מוסיקאלי ( תוך האזנה חיה לקטעי נגינתה) העושה דרכו כמשל לעולם עסקי תחרותי בעידן רצוף שינויים דינאמיים.  המטרה המרכזית של המפגש היא התנסות מעשית בגישות אלטרנטיביות לפיתוח חשיבה יצירתית ופיתוח יכולות אינטרדיסציפלינריות להעשרת מיומנויות בפתרון בעיות.   מתכני המפגש:    • מקום המוסיקה בפיתוח גישות חשיבה אלטרנטיביות • תרבות וויכוח...

לפרטים מלאים
THE POWER OF PASSION | תחום: מוטיבציה והשראה

הרצאה ייחודית זו מדברת כולה על תשוקה.  התשוקה להצליח, התשוקה להנהיג, התשוקה ליצור.   האם תשוקה הינה גנטית או תכונה נרכשת? מה מאפיין אנשים בעלי תשוקה וכיצד כל זאת קשור לניהול ומנהיגות?  היום, יותר ויותר בוחנים את ה"קוד הגנטי" של אותם אנשים שאינם מתפשרים בקלות, אלו שהניצוץ להצליח בוער בהם, אלו שאינם מרפים, גם אם דרכם רצופה במכשולים ולקחים.   האם אותה "אובססיה" ונחישות, שמחה ועוצמת עשייה בלתי נלאית, אהבה לסיכון והסתכנות הינה "נוסחה" שניתן להתחקות אחריה ולהבין את מרכיביה? כיצד מתחילים ללמד אנשים להתחבר לתשוקה?...

לפרטים נוספים
לנוחויותך, ניתן למלא את טופס ההזמנה למידע נוסף ולצרף מספר מרצים ולא מרצה בודד. ניתן לגלוש בגלריות מרצים ולהוסיף מספר מרצים לסל הפניות, לפניה אחת מרוכזת.
באפשרותך לקבל מידע נוסף
אודות מספר מרצים
* אנו מכבדים את פרטיותך
* כל השדות חובה
 
עדכונים וחדשות
יהלי אדמתי -חוקרת עתידים בהרצאה חדשה
עולם העבודה 202-2030 - אחד הנושאים החמים ביותר בעולם הארגוני
לחצו לפרטים
גיא זהר מיוצג בלעדית בסוכנויות מרצים
גיא זהר מגיש "היום שהיה" התכנית הפופולארית בסגנונו הייחודי בהרצאה על הכוחות שפועלים מאחורי הקלעים של עולם התקשורת בישראל
לפרטים נוספים
בוני גינצבורג הצטרף לצוות המרצים בתחום ההשראה למצוינות
כוכב הכדורגל בעבר ופרשן ספורט בהווה על הרצאות בנושאי התמודדות על כשלון והצלחה, הישגיות וחתירה למצוינות
לפרטים מלאים
אנדי רם,הטניסאי האגדי , מרצה על עבודת צוות והגשמת מטרות עכשיו בייצוג בלעדי
טניסאי הצמרת שהגיע לפסגות הגבוהות ביותר כחלק מצמד הטניסאים אנדיוני ,מרצה באירועי חברה ומשלב את סיפורו האישי במסרים הנוגעים לכל אחד בכל מקום .
לפרטים נוספים
עינב גלילי -מרצה ייחודית והומוריסטית
שמחים לבשר על הצטרפותה של מגישת הטלוויזיה והכותבת עינב גלילי , בהרצאה ייחודית ומשעשעת על ההומור כחוש מולד (או לא..) ההרצאה משולבת בקטעי וידאו.
לפרטים מלאים
הצטרפו אלינו
03-5492474 השאירו פרטים