מאז 1999
הרצאות מרתקות לאירועים מנצחים
בהנהלת דני שביט
לייעוץ בבחירת מרצה והזמנות
03-5492474
הרצים...במקום

הרצים...במקום

טקטיקות ואסטרטגיות של "אי-שינוי": ניתוח משעשע ומעמיק של טקטיקות אי-שינוי יצירתיות ("מצעד האיוולת") הננקטות על ידי אנשים וארגונים.

משחקים פסיכולוגיים ומניפולציות, הטעיית האחר והטעיית-עצמי. מבט מריר- משועשע אל מסתרי ההמצאה האישית והארגונית - איך רצים במהירות ונשארים במקום....
הרצאות נוספות של גדי ברייר
שנינו יחד-או כל אחד לחוד...סוד התקשורת האפקטיבית | תחום: ניהול ומנהיגות, אינטליגנציה רגשית, תקשורת בין אישית ושפת גוף, משא ומתן עסקי

 בהרצאה זו יוצגו עקרונות אומנות התקשורת הבין אישית במיטבה. על בסיס תיאורית ה T.A. (אריק ברן) , תיאורית ה NLP (בנדלר) ומודל "ההשפעה והשכנוע© (מודל מקורי של חברת יהב) מוצגים דרכי תקשורת רבי עוצמה לשיפור אפקטיביות העבודה והחיים בכלל... בהמשך, תתמקד ההרצאה באסטרטגיות ובטכניקות, קלות ללמידה וליישום, של ניהול מו"מ אפקטיבי. דרך בחינת אסטרטגיות וטקטיקות של תהליכי מו"מ מפורסמים (למשל: המו"מ בין ארה"ב והוייטקונג בסיום מלחמת וייטנאם, המו"מ בין ישראל והפלשתינים בקמפ דייויד וכו') ועל בסיס צפייה בסרטי הדרכה וניתוחם, עם...

לפרטים נוספים
הנזיר שקנה את הפרארי מהנזיר שמכר אותה... | תחום: ניהול ומנהיגות, מוטיבציה והשראה, פערים בין תרבויות

דיון "פרוע" והומוריסטי על תרומת התורות הרוחניות (בודיזם, זן-בודיזם ועוד) לארגונים ולמנהלים בעבודתם ובחייהם הפרטיים. דרך "סיפור רכילותי" על גורו שרלטן נפרשים עקרונות היסוד של התורות הרוחניות ודרכי הלמידה וההעצמה העסקיות והאישיות הנגזרות מהן. בהרצאה מוצגות 15 אמיתות רוחניות בסיסיות ודרכי יישומם לעולם העסקים המערבי.

לפרטים נוספים
הרצאה על שום דבר | תחום: ניהול ומנהיגות, שרות לקוחות

הרצאה על הצורך לתת שירות ברמה גבוהה ללקוחות הפנימיים והחיצוניים גם יחד... כביכול כבר נאמר על כך הכול ואין מה להוסיף...אבל בעצם סיפור השירות הלקוי הוא אתגרי ולחלוטין לא ברור..ומה באמת אפשר לעשות על מנת לחולל שינוי משמעותי באיכות השירות ללקוחות וללקוחות הפנים.

לפרטים נוספים
פורשי הרשתות | תחום: חדשנות, ניהול ומנהיגות, ניהול זמן

הגישה החדשנית ביותר הקיימת היום לניהול ולארגונים הנמצאת בחזית המחקר הן של ארגונים עסקיים מהמובילים בעולם והן של ארגוני ביטחון וצבאות. בהרצאה תוצג גישה מהפכנית לניתוח הארגון ותהליכיו ולתכנון תהליכים חדשים והטמעתם. על בסיס מודלים מתמטיים מתקדמים וההתפתחות המדהימה של רשת האינטרנט על שימושיה הרבים יוצגו תיאוריה ויישומים של "ניהול ידע" ושל "ארגונים רשתיים". נבחן יחד מהו סוד כוחם של הארגונים ה-"רשתיים", כיצד הם נוצרים וכיצד הם שורדים ואיך ניתן להשתמש בפלטפורמות פשוטות של אינטרה-נט ארגוני ושל אינטרנט...

לפרטים נוספים
המכוונים לכוכבים | תחום: ניהול ומנהיגות

התבוננות מקורית ומעשירה על מנהיגות, מנהיגים ואיכות תהליכים: הסודות הקטנים (אבל המשמעותיים!!!) של מנהיגים גדולים. כיצד חושבים מנהיגים וכיצד הם פועלים, מהו סוד הצלחתם??? "מנהיגות מעצימה" ו"מנהיגות מעצבת", מה בין "ניהול" ל"מנהיגות"? מנהיגות לאיכות.

לפרטים נוספים
אש בניהול | תחום: ניהול ומנהיגות

המושג "אש" מתייחס לצורך של ארגונים בעלי חזון של איכות ומצוינות ליצור רמה גבוהה של אנרגייה ארגונית ולהנהיג תהליכים של שינוי מתמיד ומתמשך. בהרצאה נבחנת המשמעות התיאורטית והמעשית של המושג ים: "אנרגייה ארגונית" ו"שינוי מתמשך" ומוצגת דרך המנהיגות הנדרשת כדי להנהיג בעזרתה, את הארגון ,למימוש ייעודו וחזונו.

לפרטים נוספים
לנוחויותך, ניתן למלא את טופס ההזמנה למידע נוסף ולצרף מספר מרצים ולא מרצה בודד. ניתן לגלוש בגלריות מרצים ולהוסיף מספר מרצים לסל הפניות, לפניה אחת מרוכזת.
באפשרותך לקבל מידע נוסף
אודות מספר מרצים
* אנו מכבדים את פרטיותך
* כל השדות חובה
הרצאות מיוחדות  ומעוררות השראה  לאירועי יום האישה
עדכונים וחדשות
הרצאות אונליין מיוחדות ומותאמות לרוח התקופה
בהתאמה למגבלות,מיטב המרצים שלנו הכינו פורמט מיוחד להרצאות זום . תוכן מעודכן ומתאים, ומבנה הרצאה מותאם לפורמט זום / אונליין . לחצו כאן לצפות במרצים.
הרצאות אונליין
אנדי רם,הטניסאי האגדי , מרצה על עבודת צוות והגשמת מטרות עכשיו בייצוג בלעדי
טניסאי הצמרת שהגיע לפסגות הגבוהות ביותר כחלק מצמד הטניסאים אנדיוני ,מרצה באירועי חברה ומשלב את סיפורו האישי במסרים הנוגעים לכל אחד בכל מקום .
לפרטים נוספים
עינב גלילי -הרצאה מצחיקה לתקופת הקורונה
עינב גלילי בהרצאה משעשעת ומיוחדת לתקופה הנוכחית .. "על הומר ותשתיות חיוניות"
לפרטים מלאים
הצטרפו אלינו
03-5492474 השאירו פרטים