מאז 1999
הרצאות מרתקות לאירועים מנצחים
בהנהלת דני שביט
לייעוץ בבחירת מרצה והזמנות
03-5492474
הרצאות בנושאי הורות קריירה ומשפחה

הרצאות בנושאי הורות קריירה ומשפחה

 קריירה ואמהות- זה בטבע שלנו!
על שילוב קריירה ואמהות. על התחושות שמלוות אותנו ועל הבחירות שמובילות אותנו.
היכן נציב את גבולותינו האישיים וכיצד? איך נייצר לעצמנו איזון בין קריירה מאתגרת ומספקת להורות
משמעותית ונוכחת. ללא התנצלויות ונקיפות מצפון, עם תחושת ערך ושליחות.

 משפחה בחירום:
כל התחממות ביטחונית, דורשת היערכות שלנו ולרוב בהתראה קצרה מאוד. אנו המשרתים במערכת
הביטחון, מגויסים ומחויבים לתפקידנו ולמדינתנו. אך מה עם המשפחה שנשארת מאחור- בחזית העורף?
בהרצאה זו נראה כיצד ניתן להיערך נכון ולוודא כי העורף האישי שלנו- המשפחה, הינה בטוחה, ערוכה
ומוגנת וכך נהיה אף אנחנו רגועים ושקטים לעשות את עבודתנו נאמנה.

 נקודת מפנה- היערכות והתמודדות עם שינויים ומעברים
אבא קיבל תפקיד חדש, אמא קיבלה קידום- עוברים דירה. הילד עובר מהגן לבית הספר, או מבית ספר לחטיבה. ההורים מחליטים להתגרש ואולי דווקא נולד ילד חדש.. כל אלו ועוד רבים אחרים, הינם שינויים משמעותיים מאוד העוברים על משפחה. כיצד ניערך בצורה מיטבית לשינוי הצפוי? מהם הצעדים הנכונים וההכרחיים להכנת ילדינו אל המציאות שתשתנה בקרוב, כך שיחושו בטוחים בה, מוגנים וערוכים עד כמה שניתן אל הבאות.

 יחסים בין אחים במשפחה:
על אהבות, מריבות, תחרות ומה שביניהם.. כיצד ילדינו מגבשים את תפיסת עולמם ומקומם במשפחה. בהרצאה נראה כיצד ניתן לעודד אחאות טובה ומה נעשה כשישנה אלימות? היכן נציב את הקו האדום ומהי הדרך להימנע מלהגיע לשם. איזה קשר נרקם בין ילדינו ומהו תפקידנו והשפעתנו ההורית לאורך הדרך.


 עצמאות, הכוונה וגבולות- מגיל שנתיים עד 200
בתוך גבולות שומרים ומגנים, נפתח לעצמאות וביטחון עצמי ונכווין לבחירה אישית ולאמונה ביכולת. אבל איך עושים את הקסם הזה- איך שומרים שלא יפגעו, שלא יאונה להם כל רע ובכל זאת מאפשרים להם להתנסות, לחוות, להצליח? היכן עובר הגבול הדק והיכן צריך 'לשחרר'.. הנוסחא די פשוטה והדרך למימוש תלויה רק בכם. בואו לשמוע כיצד זה עובד.

 משחק ילדים
אנו חיים בתקופה בה המדיה משמעותית כל כך ונגישה מאי פעם. מה מקומה בחיי ילדינו? כמה ומה נכון לראות? למה כדאי לחשוף את ילדינו וממה יש להיזהר. ואיפה מקומם של המשחקים של פעם- אלו שאנו שיחקנו בהם כשהיינו ילדים. על כל התשובות ועוד, יחד עם המון דוגמאות ורעיונות- נשוחח בהרצאה מרתקת ומיוחדת זו.

 סיפור- זה כל הסיפור
מדוע כה חשוב הספר בגיל הרך? מתי כדאי להתחיל להקריא סיפור ואיך? מה עלינו לבדוק ועל מה להסתכל כשאנו בוחרים ספר לילדנו.. בהרצאה זו נראה אלו ספרים מתאימים לאיזה גיל ושלב. על מה להקפיד בעת קריאת סיפור לילדינו ואלו ספרים- גם אם קיבלנו אותם במתנה- לא נכניס הביתה. זכרו- יש ספרים לא טובים ויש ספרים שלא מתאימים. ויש ספרים שהם עולם ומלואו ויהיו חלק מעיצוב אישיותנו.הרצאות נוספות של הדר לב רדיע
הרצאות למסגרות צבאיות ובטחוניות | תחום: איזון בין קריירה ומשפחה, העצמה ומצוינות אישית, ניהול ומנהיגות, העצמה נשית

מפקד בצבא, הורה בבית- שילוב מנצח! כיצד להצליח בשני המישורים: להוביל, להנהיג, ולפקד בצורה מיטבית ולהיות הורה משמעותי ומעורב ואף בן זוג קשוב ושותף. הדרך נראית מורכבת ומאתגרת, אך הכלים להצלחה דווקא פשוטים ליישום ואפקטיביים. כי פיקוד והורות יכולים להיות שילוב מנצח ובסופו של תהליך, לא ארוך, נוכל לחוש הורים ובני זוג נוכחים, מעורבים ומשמעותיים יותר בחייהם של יקירנו. כשם שאנו בעבודתנו. אשת חיל- פיקוד מזווית נשית לפיקוד ולניהול נשי- ישנם הייחודיות, הכישורים והיכולות הקיימים רק בו. מהו באמת השוני ומהיכן הוא...

לפרטים נוספים
לנוחויותך, ניתן למלא את טופס ההזמנה למידע נוסף ולצרף מספר מרצים ולא מרצה בודד. ניתן לגלוש בגלריות מרצים ולהוסיף מספר מרצים לסל הפניות, לפניה אחת מרוכזת.
באפשרותך לקבל מידע נוסף
אודות מספר מרצים
* אנו מכבדים את פרטיותך
* כל השדות חובה
אהבה בזמן קורונה
הרצאות מיוחדות  ומעוררות השראה  לאירועי יום האישה
עדכונים וחדשות
הרצאות אונליין מיוחדות ומותאמות לרוח התקופה
בהתאמה למגבלות,מיטב המרצים שלנו הכינו פורמט מיוחד להרצאות זום . תוכן מעודכן ומתאים, ומבנה הרצאה מותאם לפורמט זום / אונליין . לחצו כאן לצפות במרצים.
הרצאות אונליין
אנדי רם,הטניסאי האגדי , מרצה על עבודת צוות והגשמת מטרות עכשיו בייצוג בלעדי
טניסאי הצמרת שהגיע לפסגות הגבוהות ביותר כחלק מצמד הטניסאים אנדיוני ,מרצה באירועי חברה ומשלב את סיפורו האישי במסרים הנוגעים לכל אחד בכל מקום .
לפרטים נוספים
עינב גלילי -הרצאה מצחיקה לתקופת הקורונה
עינב גלילי בהרצאה משעשעת ומיוחדת לתקופה הנוכחית .. "על הומר ותשתיות חיוניות"
לפרטים מלאים
הצטרפו אלינו
03-5492474 השאירו פרטים