מאז 1999
הרצאות מרתקות לאירועים מנצחים
בהנהלת דני שביט
לייעוץ בבחירת מרצה והזמנות
03-5492474
הרצאה עם המון צחוק חיוכים ורצינות

הרצאה עם המון צחוק חיוכים ורצינות

כדי לחשוב חדש, צריך לפעמים לחשוב הפוך. אמריקה וישראל, בנות ברית וידידות ותיקות, חושבות הפוך כמעט על כל דבר שבעולם. כל כך הפוך, שזה נראה לרגע דומה. ההרצאה נעה בין המעשי, לרעיוני, בין הרוח, לגוף ולחומר, ושוזרת על חוט אחד את הקומי והמועיל, את המגוחך ואת המדהים, בשתי דרכים להסתכל על אותו עולם.

מהי ציונות? – מאז ועד היום.
למרות שרובנו ציונים, רוב הציונים לא יודעים להסביר מה פירוש הדבר. ההרצאה מבקשת לעשות את המובלע לגלוי, לשרטט דיוקן ברור וחד של הרעיון הציוני, מקורותיו, ומה פירושו בתנאים משתנים. בעידן שבו רבים בעולם חושבים שמדינה יהודים ודמוקרטית זו סטירה פנימית, מראה ד'ר גדי טאוב למה מדובר למעשה בשני פנים של אותה מטבע.
הרצאות נוספות של גדי טאוב, ד"ר
הציונות הדתית ומדינת היהודים | תחום: פערים בין תרבויות, סופרים

ההרצאה עוסקת בתולדות יחסי תנועת ההתנחלות עם הציונות החילונית. משורשי שיתוף הפעולה הדתי-חילוני, דרך הלבטים השונים שפקדו את הציונות הדתית ביחסיה עם המדינה החילונית, ועד למשבר הנוכחי שעובר עליה מאז פנה אריאל שרון לדרך ההתנתקות. בנוסף לעיון היסטורי ננסה להעריך את המגמות הנוכחיות ולשאול לאן מועדות פניה של הציונות הדתית מכאן ואילך.

לפרטים נוספים
ישראל הסמויה מן העין: בעקבות רומן רב המכר 'אלנבי' | תחום: סופרים

ישראל משתנה מתחת לאפנו. למעמדות המבוססים אין כמעט מושג איך חיים האנשים האלה, הצצים מידי פעם בהבלחות במדורי הפלילים, כקורבנות או כתוקפים, כאנקדוטה סנסציונית, או כפיסת אקזוטיקה. ההרצאה מבקשת להשמיע את כולם, לספר קצת על איך מתנהלים החיים בשוליים המתרחבים של החברה הישראלית: מועדוני חשפנות ותעשיית הזנות, עולים חדשים שעובדים בלילות בשמירה, עובדים זרים, נוער שוליים חרדי, ואחרים. ומעבר לכל זה תשאל ההרצאה, האם יש משהו שאנחנו יכולים לעשות בקשר לתופעות האלה?

לפרטים נוספים
ערכים בחברה הישראלית: מהרצל עד 'החמישייה הקאמרית' | תחום: סופרים

ההרצאה מאפשרת מבט פנוראמי על הטרגדיות והקומדיות של התפתחות התרבות הישראלית, משורשיה של הציונות ועד עידן ההפרטה. מתובלת באנקדוטות ובסיפורים, הסקירה מבקשת לא רק לשעשע, אלא גם לתת סדר ואוריינטציה בתוך חברה שהיא גם ייחודית ודחוסה, וגם גלובאלית ודינאמית. כל מי שגורלה של החברה הישראלית יקר לו יצא ממנה עם ערך מוסף וכלים להבין באמצעותם את מצבה הנוכחי של ישראל. איך לעשות אהבה, עסקים ופוליטיקה – השיטה האמריקאית והשיטה הישראלית.

לפרטים נוספים
לנוחויותך, ניתן למלא את טופס ההזמנה למידע נוסף ולצרף מספר מרצים ולא מרצה בודד. ניתן לגלוש בגלריות מרצים ולהוסיף מספר מרצים לסל הפניות, לפניה אחת מרוכזת.
באפשרותך לקבל מידע נוסף
אודות מספר מרצים
* אנו מכבדים את פרטיותך
* כל השדות חובה
 
עדכונים וחדשות
הרצאות אונליין מיוחדות ומותאמות לרוח התקופה
בהתאמה למגבלות,מיטב המרצים שלנו הכינו פורמט מיוחד להרצאות זום . תוכן מעודכן ומתאים, ומבנה הרצאה מותאם לפורמט זום / אונליין . לחצו כאן לצפות במרצים.
הרצאות אונליין
אנדי רם,הטניסאי האגדי , מרצה על עבודת צוות והגשמת מטרות עכשיו בייצוג בלעדי
טניסאי הצמרת שהגיע לפסגות הגבוהות ביותר כחלק מצמד הטניסאים אנדיוני ,מרצה באירועי חברה ומשלב את סיפורו האישי במסרים הנוגעים לכל אחד בכל מקום .
לפרטים נוספים
עינב גלילי -הרצאה מצחיקה לתקופת הקורונה
עינב גלילי בהרצאה משעשעת ומיוחדת לתקופה הנוכחית .. "על הומר ותשתיות חיוניות"
לפרטים מלאים
הצטרפו אלינו
03-5492474 השאירו פרטים