מאז 1999
הרצאות מרתקות לאירועים מנצחים
בהנהלת דני שביט
לייעוץ בבחירת מרצה והזמנות
03-5492474
הנחייה חווייתית לאירועים

הנחייה חווייתית לאירועים

הנחיית אירועים במספר אופנים:

1. הנחייה בצורת הדמיית מהדורת חדשות שיכולה להיעשות בשתי צורות:

א. כולה מוקלטת בתנאי אולפן ומשודרת לקהל תוך כדי האירוע, עם עריכה והנחייה של יגאל רביד  ועם כתבות על החברה, על האנשים, על טיפוסים, פרויקטים בחברה, טרנדים, משאלי רחוב, גימיקים סביב ההנהלה, עובדים ומשווקים מצטיינים וכיוצא באלו. לצורך זה צריך לגייס כתב או כתבת נוספים.

ב. מוגשת ב"שידור חי" בעת האירוע כשיגאל מסב לשולחן דמוי תפאורת חדשות עם שילוב כתבות וידיאו שנערכות מראש + מרואיינים שעולים לבמה כמו מגזין ראיונות שמשולב בכתבות. נושאי הכתבות הם כמו בחלק א'.


2. הדמיית אירוע אירוויזיון :

כמנחה האירוויזיון בישראל 99 ,יצר יגאל תכנית כנס שמדמה את האירוע כולו לטקס המוסיקלי האירופאי. ההנחיה משולבת בקטעי קישור של ניקוד הדוברים השונים / הענקת נקודות לסוכנים ועובדים מצטיינים על פי הישגיהם וגמר מרהיב ותוסס של ה" תותחים" מבין עובדי החברה.
לנוחויותך, ניתן למלא את טופס ההזמנה למידע נוסף ולצרף מספר מרצים ולא מרצה בודד. ניתן לגלוש בגלריות מרצים ולהוסיף מספר מרצים לסל הפניות, לפניה אחת מרוכזת.
באפשרותך לקבל מידע נוסף
אודות מספר מרצים
* אנו מכבדים את פרטיותך
* כל השדות חובה
 
עדכונים וחדשות
הרצאות אונליין מיוחדות ומותאמות לרוח התקופה
בהתאמה למגבלות,מיטב המרצים שלנו הכינו פורמט מיוחד להרצאות זום . תוכן מעודכן ומתאים, ומבנה הרצאה מותאם לפורמט זום / אונליין . לחצו כאן לצפות במרצים.
הרצאות אונליין
אנדי רם,הטניסאי האגדי , מרצה על עבודת צוות והגשמת מטרות עכשיו בייצוג בלעדי
טניסאי הצמרת שהגיע לפסגות הגבוהות ביותר כחלק מצמד הטניסאים אנדיוני ,מרצה באירועי חברה ומשלב את סיפורו האישי במסרים הנוגעים לכל אחד בכל מקום .
לפרטים נוספים
עינב גלילי -הרצאה מצחיקה לתקופת הקורונה
עינב גלילי בהרצאה משעשעת ומיוחדת לתקופה הנוכחית .. "על הומר ותשתיות חיוניות"
לפרטים מלאים
הצטרפו אלינו
03-5492474 השאירו פרטים