מאז 1999
הרצאות מרתקות לאירועים מנצחים
בהנהלת דני שביט
לייעוץ בבחירת מרצה והזמנות
03-5492474
המשבר הגרעיני האיראני: מאחורי הכותרות

המשבר הגרעיני האיראני: מאחורי הכותרות

קצת על האמת מאחורי הססמאות הגדולות בעיתונים – עד כמה קרובים האיראנים, באמת, לייצור פצצה גרעינית, ומה הסיכוי שיפעילו אותה נגד ישראל. שלטון האייתוללות ומקורות התמיכה בו, וגם המציאות הכלכלית היומיומית והקשה בטהרן, עם המחסור התכוף בחשמל ובמוצרי יסוד. 
הרצאות נוספות של נדב אייל
הבחירות האמריקניות | תחום: בטחון וצבא, הרצאות באנגלית, הרצאות העשרה, גלובליזציה

הרציונליות של אי הרציונליות. על דונלד טראמפ, הילאר קלינטון וכיצד הבחירות הנוכחיות מעצבות מחדש את התרבות הפוליטית הגלובלית ואולי גם מערכת כלכלית חדשה.

לפרטים נוספים
גזענות חדשה | תחום: אקטואליה פוליטית, הרצאות באנגלית, הרצאות העשרה, גלובליזציה, חברה ומדינה

אנחנו שומעים יותר ויותר על עלייתה המחודשת של האנטישמיות בעולם. אבל איך אנטישמים בעצמם מסבירים את השנאה העתיקה ליהודים? איך הם רוצים להפיץ מחדש את הרעיון המסוכן?  נדב איל יצא למסע למפגש לא רק עם אנטישמיות, אלא עם אנטישמים, פנים אל פנים. מנאו נאצים ועד למחברי כתבי פלסתר אנטישמיים, הוא מציג הרצאה עם תיעוד יוצא דופן של גזענות חדשה-ישנה.   פרומו :    https://www.youtube.com/watch?v=c_0jx3gveiU  

לפרטים נוספים
מושגי יסוד בגלובליזציה למנהלים | תחום: גלובליזציה, כלכלה ועסקים

הגלובליזציה היא כנראה מילת המפתח של המאה – הקודמת והנוכחית. אבל מה אנחנו באמת יודעים עליה; איך היא מכתיבה או אמורה להכתיב אסטרטגיה ניהולית. מה הם מושגי היסוד, עימותי היסוד ותשובות המפתח של הגלובליזציה – ואיך אלה קשורים עמוקות למשבר הפיננסי העולמי. הבנה מהותית של תהליכי גלובליזציה ככלי לייצור חזון ארגוני – והארגונים שנוהגים כך היום בעולם

לפרטים נוספים
בקיעתה של מעצמת-על: ייסורי הלידה של סין | תחום: גלובליזציה, עסקים עם סין והמזרח הרחוק

כולם מדברים על סין, מעט מסתכלים עליה באמת. הרצאה שהיא מסע בין שדות הקונטיינרים הגדולים שמהם באה הצמיחה הכלכלית העצמתית בעולם אל תופעת הילדים החטופים, שמספרם נאמד במאות אלפים. איך התרחש הנס הסיני? מה המהות שלו? מה ההקשר ההיסטורי  - ומה הסיכוי שהצמיחה האדירה הזו תימשך? בפעם הקודמת שהסינים ניסו להיות אימפריה גלובאלית, זה נגמר בכך שהם שרפו את הספינות ונשבעו שלעולם לא שוב. והפעם?

לפרטים נוספים
לנוחויותך, ניתן למלא את טופס ההזמנה למידע נוסף ולצרף מספר מרצים ולא מרצה בודד. ניתן לגלוש בגלריות מרצים ולהוסיף מספר מרצים לסל הפניות, לפניה אחת מרוכזת.
באפשרותך לקבל מידע נוסף
אודות מספר מרצים
* אנו מכבדים את פרטיותך
* כל השדות חובה
הרצאות העשרה לימי היערכות מורים
עדכונים וחדשות
יהלי אדמתי -חוקרת עתידים בהרצאה חדשה
עולם העבודה 202-2030 - אחד הנושאים החמים ביותר בעולם הארגוני
לחצו לפרטים
גיא זהר מיוצג בלעדית בסוכנויות מרצים
גיא זהר מגיש "היום שהיה" התכנית הפופולארית בסגנונו הייחודי בהרצאה על הכוחות שפועלים מאחורי הקלעים של עולם התקשורת בישראל
לפרטים נוספים
בוני גינצבורג הצטרף לצוות המרצים בתחום ההשראה למצוינות
כוכב הכדורגל בעבר ופרשן ספורט בהווה על הרצאות בנושאי התמודדות על כשלון והצלחה, הישגיות וחתירה למצוינות
לפרטים מלאים
אנדי רם,הטניסאי האגדי , מרצה על עבודת צוות והגשמת מטרות עכשיו בייצוג בלעדי
טניסאי הצמרת שהגיע לפסגות הגבוהות ביותר כחלק מצמד הטניסאים אנדיוני ,מרצה באירועי חברה ומשלב את סיפורו האישי במסרים הנוגעים לכל אחד בכל מקום .
לפרטים נוספים
עינב גלילי -מרצה ייחודית והומוריסטית
שמחים לבשר על הצטרפותה של מגישת הטלוויזיה והכותבת עינב גלילי , בהרצאה ייחודית ומשעשעת על ההומור כחוש מולד (או לא..) ההרצאה משולבת בקטעי וידאו.
לפרטים מלאים
הצטרפו אלינו
03-5492474 השאירו פרטים