מאז 1999
הרצאות מרתקות לאירועים מנצחים
בהנהלת דני שביט
לייעוץ בבחירת מרצה והזמנות
03-5492474
הומור על במות החיים

הומור על במות החיים

יונתן מרצה ומנחה סדנאות לפיתוח מנהיגות, הומור, יצירתיות ופרזנטציה מנצחת.

בהרצאה יחווה המשתתפים הופעה תיאטרלית על הומור כדרך חיים.

יונתן מרתק ומשלהב את המשתתפים באינטראקציה עימם ובהעברת מסרים חדים להבנת היכולת של כל אדם ליצור , לאלתר ,להתמודד עם מצבים קיצוניים, לשפר את הביטחון העצמי ולנהל נכון את הרגשות והדחפים, כל זאת על ידי פיתוח גישת חיים שונה המשמשת בהומור הבסיסי הטמון בכל אחד ואחד. ההרצאה מלווה בהומור רב ובמהלכה מדגים ומסביר יונתן כיצד להתמודד טוב יותר דרך הומור עם מוקשים יום יומיים בבית, בעבודה ובחברה.

ההרצאה תעסוק ותדגים בצורה תיאטרלית ומוחשית מצבים מן החיים שניתן באמצעות הסתכלות שונה והומוריסטית להתמודד עימם בקלות רבה יותר. מתאים לקהלים גדולים וקטנים כאחד. לקיחת סיטואציות יום יומיות, בהתמודדות בבית, בעבודה עם חברים או משפחה, והפיכתן לסצנות תיאטרליות משעשעות ביותר בשיתוף הקהל.
הרצאות נוספות של יונתן צ'רצ'י
סוד הכריזמה | תחום: הרצאות צחוק והומור, ניהול ומנהיגות

ההרצאה תעסוק בשאלה מה היא כריזמה ? באמצעות כלים של שחקן .  והאם אפשר ללמוד כריזמה? או בהתאם לגישה הרווחת אדם נולד עם זה? יונתן צ'רצ'י מראה בהרצאה שלו שאפשר ללמד כריזמה . כריזמה היא מה שאתה אומר.. איך שאתה אומר ואיך אתה ניראה כשאתה אומר את זה. הכול ביחד! במהלך ההרצאה מספק יונתן לקהל כלים באמצעותם ניתן לכבוש את "במות החיים" : • שפת גוף -המילים והגוף מדברים בשתי שפות שונות -נברר באיזה שפות ונחבר בנהם. • הקשבה- נלמד את ההבדל בין לשמוע ולהקשיב. • לגלות את שמחת החיים- להתחבר לילד שבתוכנו. • הומור-...

לפרטים נוספים
לנוחויותך, ניתן למלא את טופס ההזמנה למידע נוסף ולצרף מספר מרצים ולא מרצה בודד. ניתן לגלוש בגלריות מרצים ולהוסיף מספר מרצים לסל הפניות, לפניה אחת מרוכזת.
באפשרותך לקבל מידע נוסף
אודות מספר מרצים
* אנו מכבדים את פרטיותך
* כל השדות חובה
 
עדכונים וחדשות
הרצאות אונליין מיוחדות ומותאמות לרוח התקופה
בהתאמה למגבלות,מיטב המרצים שלנו הכינו פורמט מיוחד להרצאות זום . תוכן מעודכן ומתאים, ומבנה הרצאה מותאם לפורמט זום / אונליין . לחצו כאן לצפות במרצים.
הרצאות אונליין
אנדי רם,הטניסאי האגדי , מרצה על עבודת צוות והגשמת מטרות עכשיו בייצוג בלעדי
טניסאי הצמרת שהגיע לפסגות הגבוהות ביותר כחלק מצמד הטניסאים אנדיוני ,מרצה באירועי חברה ומשלב את סיפורו האישי במסרים הנוגעים לכל אחד בכל מקום .
לפרטים נוספים
עינב גלילי -הרצאה מצחיקה לתקופת הקורונה
עינב גלילי בהרצאה משעשעת ומיוחדת לתקופה הנוכחית .. "על הומר ותשתיות חיוניות"
לפרטים מלאים
הצטרפו אלינו
03-5492474 השאירו פרטים