מאז 1999
הרצאות מרתקות לאירועים מנצחים
בהנהלת דני שביט
לייעוץ בבחירת מרצה והזמנות
03-5492474
הומור וצחוק בעבודה ובחיים

הומור וצחוק בעבודה ובחיים

בהרצאתו המשעשעת והרצינית כאחד, מסביר לני רביץ מהי תפיסת ה"הומור כדרך חיים" וכיצד ניתן לפתח וליישם אותה בחיי היום יום, מה מסתתר מאחורי הביטוי "לרקוד את החיים" ובמה הוא נבדל מתפיסת עולם המבוססת על "לסחוב את החיים".

המתנה הגדולה ביותר שאנו יכולים לבקש היא היכולת לצחוק על עצמנו, ועל כל מה שקורה לנו, לרבות החוויות הפחות נעימות של החיים. בהרצאתו נותן דגש לני על היבטים עסקיים ועל היכולת שלנו לתקשר נכון יותר ובצורה מעניינת יותר עם לקוחותינו ועמיתנו על מנת לפתח קומוניקציה יעילה, כזאת המסייעת גם לשפר את המוטיבציה לשיווק ומכירות.

אם אתם מבינים את חשיבותו של המשאב הארגוני, ומעוניינים לפתח אותו אל המקסימום, הרצאתו של לני תלמד אתכם כיצד ניתן ליישם הנאה והומור בעבודה ככלי ליצירת הצלחה ארגונית.

ההרצאה מיועדת לארגונים וחברות.

הרצאות נוספות של לני רביץ
ההומור כגורם מניע ומהנה בתקשורת בין אישית | תחום: הרצאות צחוק והומור

הרצאה בלתי נשכחת של הומור וצחוק, שמחת חיים ותקשורת בין אישית בריאה ובונה. נושאים המועלים בהרצאה: • הכוח המאגי של ההומור שבאמצעותו ניתן להפוך מצבי מתח, לצחוק • להתחבר לגאוניות היצירתית "כיצד ליצור הרבה רעיונות ב-7 דקות" • הפנמת משאבים וטיפים לשימוש בחיי היומיום ,מקום עבודתנו , ביתינו וחיינו • מסחר בתכסיסים: להתייחס לתחושת ההומור וליכולת לפתור בעיות. • לגלות את הילדות והאפשרויות הגלומות בה • פיתוח חזות קומית: כיצד להשתמש בהומור במצבים רציניים. • הומור בוגר: להבדיל בין לצחוק על ל לצחוק עם. • לחבר...

לפרטים נוספים
לנוחויותך, ניתן למלא את טופס ההזמנה למידע נוסף ולצרף מספר מרצים ולא מרצה בודד. ניתן לגלוש בגלריות מרצים ולהוסיף מספר מרצים לסל הפניות, לפניה אחת מרוכזת.
באפשרותך לקבל מידע נוסף
אודות מספר מרצים
* אנו מכבדים את פרטיותך
* כל השדות חובה
אהבה בזמן קורונה
הרצאות העשרה לימי היערכות מורים
עדכונים וחדשות
יהלי אדמתי -חוקרת עתידים בהרצאה חדשה
עולם העבודה 202-2030 - אחד הנושאים החמים ביותר בעולם הארגוני
לחצו לפרטים
גיא זהר מיוצג בלעדית בסוכנויות מרצים
גיא זהר מגיש "היום שהיה" התכנית הפופולארית בסגנונו הייחודי בהרצאה על הכוחות שפועלים מאחורי הקלעים של עולם התקשורת בישראל
לפרטים נוספים
בוני גינצבורג הצטרף לצוות המרצים בתחום ההשראה למצוינות
כוכב הכדורגל בעבר ופרשן ספורט בהווה על הרצאות בנושאי התמודדות על כשלון והצלחה, הישגיות וחתירה למצוינות
לפרטים מלאים
אנדי רם,הטניסאי האגדי , מרצה על עבודת צוות והגשמת מטרות עכשיו בייצוג בלעדי
טניסאי הצמרת שהגיע לפסגות הגבוהות ביותר כחלק מצמד הטניסאים אנדיוני ,מרצה באירועי חברה ומשלב את סיפורו האישי במסרים הנוגעים לכל אחד בכל מקום .
לפרטים נוספים
עינב גלילי -מרצה ייחודית והומוריסטית
שמחים לבשר על הצטרפותה של מגישת הטלוויזיה והכותבת עינב גלילי , בהרצאה ייחודית ומשעשעת על ההומור כחוש מולד (או לא..) ההרצאה משולבת בקטעי וידאו.
לפרטים מלאים
הצטרפו אלינו
03-5492474 השאירו פרטים