מאז 1999
הרצאות מרתקות לאירועים מנצחים
בהנהלת דני שביט
לייעוץ בבחירת מרצה והזמנות
03-5492474
הומור בשרות לקוחות כגורם מניע להצלחת העסק

הומור בשרות לקוחות כגורם מניע להצלחת העסק

בהרצאתו ההומוריסטית מסביר בצורה משעשעת מאוד על הגורמים המוציאים את הכוחות וגוזלים את האנרגיה ונותן לקהל כלים להתמודדות עם לחץ ושחיקה, חידוש רעננות והתלהבות בזמן העבודה, מדגים סיטואציות יום יומיות בבית, ובעבודה וכיצד להשתמש בהומור כדי להתמודד עם מצבים קיצוניים ופתירת דילמות באמצעותו.
ההרצאה מותאמת להתמודדויות היום יומיות של אנשי שרות ( טלפוני או שטח ) , הכלים המועברים בהרצאה החווייתית מאפשרים למשתתף להבין כיצד הוא יכול לשמור על אנרגיות חיוביות ומוטיבציה כגבוהה כאיש שרות יעיל. ההרצאה תסביר את הגבולות בין אסרטיביות יתר ומנגד כיצד ניתן לשרת בצורה נבונה מבלי לגרום לעסק להפסיד. 
 
ההרצאות של אלימלך נושאות אופי הומוריסטי, התכנים מתייחסים להתמודדויות היום יומיות שיש לאנשי שירות לקוחות , והמסר המרכזי הינו חידוש האנרגיות וההתלהבות בעבודה. אלימלך פועל בהרצאה כדי לחזק את המוטיבציה אצל איש השרות בהתייחסו לשחיקה הגבוהה שיש בסוג זה של עיסוק.  ההרצאה בנויה מסיפורים ודוגמאות רבות  ( שניתן אף לקחת מהקהל עצמו – בשיחה עם נציג של הקבוצה ) וכך לייחד את המסר שיהיה פרקטי ומותאם לאוכלוסייה השומעת. בהרצאות של אלימלך יש שילוב נכון של מסרים מעניינים ופרקטיים לצד המון הומור ושיחה לא פורמאלית עם הקהל.
 
הרצאות נוספות של אלימלך יפה
חיזוק והגברת המוטיבציה בעולם המכירות | תחום: מכירות

בהרצאתו ההומוריסטית מסביר בצורה משעשעת מאוד על הגורמים המוציאים את הכוחות וגוזלים את האנרגיה ונותן לקהל כלים להתמודדות עם לחץ ושחיקה, חידוש רעננות והתלהבות בזמן העבודה, מדגים סיטואציות יום יומיות מעולם המכירות עם דגשים מעולמם של המשתתפים , וכיצד ניתן להתמודד עם מצבים בעייתיים ומכשולים בענף המכירות  באמצעות טכניקת חשיבה שונה ולא שגרתית.      בין הנושאים המדוברים :  • שימור וחידוש רעננות והתלהבות בזמן עבודה. • גורמים פנימיים המונעים מאיש  המכירות עצמו לסגור עסקה. • חיזוק הביטחון העצמי דרך זיהוי...

לפרטים נוספים
שימוש בהומור כדרך חיים | תחום: הרצאות צחוק והומור

בהרצאתו ההומוריסטית מסביר  אלימלך יפה בצורה משעשעת מאוד על הגורמים המוציאים את הכוחות וגוזלים את האנרגיה ונותן לקהל כלים להתמודדות עם לחץ ושחיקה, חידוש רעננות והתלהבות . אלימלך מדגים סיטואציות יום יומיות בבית, ובעבודה וכיצד להשתמש בהומור כדי להתמודד עם מצבים קיצוניים ופתירת דילמות באמצעותו.  אלימלך נחשב למרצה בכיר בתחום ההתמודדות והטיפול בבעיות לחץ ושחיקה דרך חידוש ההתלהבות והעצמת האנרגיות החיוביות בחיים.   הרצאה קומית ביותר על הדברים הקטנים בחיים שגוזלים לנו את האנרגיות החיוביות ומוציאים את...

לפרטים נוספים
לנוחויותך, ניתן למלא את טופס ההזמנה למידע נוסף ולצרף מספר מרצים ולא מרצה בודד. ניתן לגלוש בגלריות מרצים ולהוסיף מספר מרצים לסל הפניות, לפניה אחת מרוכזת.
באפשרותך לקבל מידע נוסף
אודות מספר מרצים
* אנו מכבדים את פרטיותך
* כל השדות חובה
אהבה בזמן קורונה
הרצאות מיוחדות  ומעוררות השראה  לאירועי יום האישה
עדכונים וחדשות
הרצאות אונליין מיוחדות ומותאמות לרוח התקופה
בהתאמה למגבלות,מיטב המרצים שלנו הכינו פורמט מיוחד להרצאות זום . תוכן מעודכן ומתאים, ומבנה הרצאה מותאם לפורמט זום / אונליין . לחצו כאן לצפות במרצים.
הרצאות אונליין
אנדי רם,הטניסאי האגדי , מרצה על עבודת צוות והגשמת מטרות עכשיו בייצוג בלעדי
טניסאי הצמרת שהגיע לפסגות הגבוהות ביותר כחלק מצמד הטניסאים אנדיוני ,מרצה באירועי חברה ומשלב את סיפורו האישי במסרים הנוגעים לכל אחד בכל מקום .
לפרטים נוספים
עינב גלילי -הרצאה מצחיקה לתקופת הקורונה
עינב גלילי בהרצאה משעשעת ומיוחדת לתקופה הנוכחית .. "על הומר ותשתיות חיוניות"
לפרטים מלאים
הצטרפו אלינו
03-5492474 השאירו פרטים