מאז 1999
הרצאות מרתקות לאירועים מנצחים
בהנהלת דני שביט
לייעוץ בבחירת מרצה והזמנות
03-5492474
הומור בחיים ובעבודה - כלי לשילוב בין קריירה ומשפחה

הומור בחיים ובעבודה - כלי לשילוב בין קריירה ומשפחה

ההרצאה תעסוק בצורות יעילות בטיפול בסיטואציות "טעונות" באמצעות הומור- פירוק יעיל של מוקשים בעבודה ובחיי היום יום, שימוש בהומור להקטנת מתחים ולהגברת היכולת לתקשר טוב יותר עם הסביבה. כמו כן ההרצאה תידון במגוון הציפיות שיש לכל אחד מאיתנו בכובע הפרטי- כבן/ בת של... גבן בת/זוג של... כהורים של... וכו'. ובמקביל במגוון הציפיות שיש מאתנו כנותני שירות, כעובדים עם לקוחות תובעניים, כעובדים בצוות, כפיפים וכמנהלים.

מגוון ציפיות זה דורש רגישות, תבונה ותובנה על מנת לאפשר לבעל המקצוע לעבוד "בראש שקט" ולשפר את טיב השרות ולחוש שביעות רצון מקצועית ואישית גבוהה יותר.
תובא הצעה מובנית להתמודדות עם ציפיות אלה.

יודגמו מצבים מן החיים שניתן באמצעות הסתכלות שונה והומוריסטית להתמודד עימם, ומצד שני לדעת ולמצוא את אותן גישות ומקורות אנרגיה חיוביים שעשויים לעשות את החיים הרבה יותר קלים. הרצאה על החיים...

ההרצאה מתובלת בהומור רב, דינאמית וסוחפת.

לנוחויותך, ניתן למלא את טופס ההזמנה למידע נוסף ולצרף מספר מרצים ולא מרצה בודד. ניתן לגלוש בגלריות מרצים ולהוסיף מספר מרצים לסל הפניות, לפניה אחת מרוכזת.
באפשרותך לקבל מידע נוסף
אודות מספר מרצים
* אנו מכבדים את פרטיותך
* כל השדות חובה
אהבה בזמן קורונה
הרצאות מיוחדות  ומעוררות השראה  לאירועי יום האישה
עדכונים וחדשות
הרצאות אונליין מיוחדות ומותאמות לרוח התקופה
בהתאמה למגבלות,מיטב המרצים שלנו הכינו פורמט מיוחד להרצאות זום . תוכן מעודכן ומתאים, ומבנה הרצאה מותאם לפורמט זום / אונליין . לחצו כאן לצפות במרצים.
הרצאות אונליין
אנדי רם,הטניסאי האגדי , מרצה על עבודת צוות והגשמת מטרות עכשיו בייצוג בלעדי
טניסאי הצמרת שהגיע לפסגות הגבוהות ביותר כחלק מצמד הטניסאים אנדיוני ,מרצה באירועי חברה ומשלב את סיפורו האישי במסרים הנוגעים לכל אחד בכל מקום .
לפרטים נוספים
עינב גלילי -הרצאה מצחיקה לתקופת הקורונה
עינב גלילי בהרצאה משעשעת ומיוחדת לתקופה הנוכחית .. "על הומר ותשתיות חיוניות"
לפרטים מלאים
הצטרפו אלינו
03-5492474 השאירו פרטים