מאז 1999
הרצאות מרתקות לאירועים מנצחים
בהנהלת דני שביט
לייעוץ בבחירת מרצה והזמנות
03-5492474
דני פרידלנדר - עולם העבודה החדש בצל שגרת החזרה לשגרה

דני פרידלנדר - עולם העבודה החדש בצל שגרת החזרה לשגרה

בימים אלה עם החזרה ההדרגתית לשגרה אנו פוגשים יותר ויותר אנשים עם סוג של "הלם חזרה", קשיי הסתגלות למצב הקודם, של עבודה מלאה ויציאה יומיומית בבוקר למקום העבודה.
ישנם דיווחים ותלונות, על חוסר חשק לחזור, על דכדוך, על "הרהורי כפירה" על המשך תעסוקה ושאלות נוקבות על "מה הטעם.. ובשביל מה"
תופעת "בלוז יום ראשון בבוקר" מקבלת משנה תוקף, מביאה לקונפליקט פנימי, ירידה בתפקוד, ומנהלים מוצאים עצמם לפתע, חסרי אונים אל מול תחושות העובדים, שמתרחשות בו זמנית לתהליכים פנימיים, ושאלות ותהיות עצמיות של מנהלים.
המפגש עם החזרה לשגרה ולתפקוד, הוא מפגש עם מקום פסיכולוגי עמוק ומורכב.
כבני אדם, אנחנו נמצאים בתנועה מתמדת קדימה ואחורה של גדילה והתפתחות מצד אחד לבין עצירה ונסיגה רגרסיבית מהצד השני. כבני אדם, ההתפתחות שלנו נעה על ציר של קדימה/אחורה, "קצת גדלים - קצת נחים", ולרגעים גם נסוגים.
ההישגים ההתפתחותיים שלנו אינם רק לינארים עם כיוון אחד קבוע קדימה. והפסיכולוגיה מבינה כבר היום, שאנו מתפתחים בתנועה ספיראלית של קדימה אחורה, בהתאם לנסיבות, לתנאים, ללחצים ולתנאים שמסביב.
הקורנה, היתה בדיוק אירוע שכזה, שהשפיע על התפקוד והתנועה שלנו , לאו דווקא בכיוון הרגיל.
מטרת המפגש היא להבין את שני הצדדים של הקונפליקט , את עצמנו כעובדים ומנהלים, כל צד מהזווית הארגונית והאישית שלו ברגע הזה, החדש והבלתי מוכר, של החזרה לשיגרה ולתנאים החדשים או אלה מפעם... והחזרה ממצב של סגר ועבודה מהבית אל עבר חזרה הדרגתית וסופית למקום העבודה.
מה הרווחנו כל אחד מהקורונה, על מה כבר לא נצליח לוותר, מה כעובדים ומעסיקים ניתן לקחת לצמיחה וגדילה משנת הקורונה, ואיפה אנחנו נפגשים עם קשיי חזרה לשגרה שצריך לתת אליהם את הדעת.
.

הרצאות נוספות של דני פרידלנדר
דני פרידלנדר - למצוא זוגיות ולהישאר בה: אהבה וזוגיות בעידן המודרני | תחום: הרצאות מקוונות און ליין ON LINE, הרצאות באנגלית, מרצים סלבס, הרצאות העשרה, פסיכולוגיה, הרצאות בנושא זוגיות

דני פרידלנדר (הפסיכולוג הקליני מהתוכנית המצליחה "חתונה ממבט ראשון") מגיע ממסך הטלוויזיה לפגוש אתכם בגובה עיניים ומביא מניסיונו כמטפל שנים רבות בקליניקה. בהרצאה הוא עוסק בצורך של אנשים בקשר ובכמה קשה היום למצוא זוגיות, כמעט בכל שלב ובכל גיל של חיינו. בעידן שלנו, שבו כולם צרכנים וכולם משווקים את עצמם ברשתות חברתיות ובאפליקציות הכרות, בסופו של דבר הרבה אנשים לבד, ומתקשים למצוא לעצמם את האהבה המתאימה להם, שהיו רוצים למצוא. על הקשיים, על החיים בעידן שלנו והקושי ההולך וגדל של אנשים לבחור בין אופציות ולחפש...

לחצו לפרטים
לנוחויותך, ניתן למלא את טופס ההזמנה למידע נוסף ולצרף מספר מרצים ולא מרצה בודד. ניתן לגלוש בגלריות מרצים ולהוסיף מספר מרצים לסל הפניות, לפניה אחת מרוכזת.
באפשרותך לקבל מידע נוסף
אודות מספר מרצים
* אנו מכבדים את פרטיותך
* כל השדות חובה
 
עדכונים וחדשות
הרצאות אונליין מיוחדות ומותאמות לרוח התקופה
בהתאמה למגבלות,מיטב המרצים שלנו הכינו פורמט מיוחד להרצאות זום . תוכן מעודכן ומתאים, ומבנה הרצאה מותאם לפורמט זום / אונליין . לחצו כאן לצפות במרצים.
הרצאות אונליין
אנדי רם,הטניסאי האגדי , מרצה על עבודת צוות והגשמת מטרות עכשיו בייצוג בלעדי
טניסאי הצמרת שהגיע לפסגות הגבוהות ביותר כחלק מצמד הטניסאים אנדיוני ,מרצה באירועי חברה ומשלב את סיפורו האישי במסרים הנוגעים לכל אחד בכל מקום .
לפרטים נוספים
עינב גלילי -הרצאה מצחיקה לתקופת הקורונה
עינב גלילי בהרצאה משעשעת ומיוחדת לתקופה הנוכחית .. "על הומר ותשתיות חיוניות"
לפרטים מלאים
הצטרפו אלינו
03-5492474 השאירו פרטים