מאז 1999
הרצאות מרתקות לאירועים מנצחים
בהנהלת דני שביט
לייעוץ בבחירת מרצה והזמנות
03-5492474
גיבורים מול מצלמה

גיבורים מול מצלמה

הסיפור שמאחורי הסרט הדוקומנטרי הוא לפעמים לא פחות מרתק מהסרט עצמו. איך מתבצע התחקיר, שלבי השכנוע, יחסי האמון והשאלות האתיות שעולות במהלך העשייה, ומה קורה לדמות ציבורית, או ארגון גדול, כשאל המרחב האינטימי שלו חודרת מצלמה. בן שני איש התוכנית עובדה בערוץ 2, מלווה בסרטיו דמויות שכולנו מכירים. יאיר לפיד - במהלך קמפיין הבחירות הראשון שלו, בר רפאלי - בצילומים ובבית בתל אביב, עמרי כספי - בצעדיו הראשונים ב nba, שמעון פרס - בבית הנשיא, הרב עובדיה יוסף בדירתו בירושלים, רלף קליין במאבקו במחלת הסרטן - הם רק חלק קטן מהאישים שצילם במהלך השנים.  סרטיו תיכון ההזדמנות האחרונה, לגלות את סוביבור ואחרים עוסקים בקשת רחבה של נושאים (פוליטיקה, ביטחון, בריאות, הסטוריה, תעשייה, בידור, ספורט ועוד..) אבל תמיד מעמידים במרכזם גיבור אותו מלווה המצלמה ברגעי המבחן של חייו, הגיבורים אמנם מגיעים מעולמות שונים אבל יש בהם תמיד דברים דומים. מערכת היחסים המתפתחת בין הבמאי וגיבורי סרטיו מרתקת ומכילה בתוכה מאפיינים שמשותפים גם לתחומים ושדות אחרים לחלוטין. איך יוצרים את הקשר, איך מתמודדים עם סירוב, איך שוברים את הקרח, מתי לשאול ומתי לשתוק, איך מספרים סיפור ואיך מתכוננים לראיון. 
בן מתאים את ההרצאה לגוף המזמין, ניתן לשלב דוגמאות ונושאים הקרובים לעולם התכנים שבהם עוסקים המשתתפים.
 
לנוחויותך, ניתן למלא את טופס ההזמנה למידע נוסף ולצרף מספר מרצים ולא מרצה בודד. ניתן לגלוש בגלריות מרצים ולהוסיף מספר מרצים לסל הפניות, לפניה אחת מרוכזת.
באפשרותך לקבל מידע נוסף
אודות מספר מרצים
* אנו מכבדים את פרטיותך
* כל השדות חובה
עדכונים וחדשות
גיא זהר מיוצג בלעדית בסוכנויות מרצים
גיא זהר מגיש "היום שהיה" התכנית הפופולארית בסגנונו הייחודי בהרצאה על הכוחות שפועלים מאחורי הקלעים של עולם התקשורת בישראל
לפרטים נוספים
יגאל מוסקו כתב מאגזין חדשות שישי בערוץ 2 מיוצג בלעדית
הרצאות מרתקות על עיתונות חוקרת, דוקומנטרית ומקורית מניסיון של למעלה מ 20 שנה של כתבות מובילות שזכו להדים רבים בתקשורת.
לעמוד המרצה
בוני גינצבורג הצטרף לצוות המרצים בתחום ההשראה למצוינות
כוכב הכדורגל בעבר ופרשן ספורט בהווה על הרצאות בנושאי התמודדות על כשלון והצלחה, הישגיות וחתירה למצוינות
לפרטים מלאים
אליס מילר נבחרה להדליק משואה
פורצת הדרך לכניסתן של נשים לקורסי הטיס ומרצה מרתקת נבחרה להדליק משואה בטקס יום העצמאות ה 67 .
לעמוד המרצה
אנדי רם,הטניסאי האגדי , מרצה על עבודת צוות והגשמת מטרות עכשיו בייצוג בלעדי
טניסאי הצמרת שהגיע לפסגות הגבוהות ביותר כחלק מצמד הטניסאים אנדיוני ,מרצה באירועי חברה ומשלב את סיפורו האישי במסרים הנוגעים לכל אחד בכל מקום .
לפרטים נוספים
עינב גלילי -מרצה ייחודית והומוריסטית
שמחים לבשר על הצטרפותה של מגישת הטלוויזיה והכותבת עינב גלילי , בהרצאה ייחודית ומשעשעת על ההומור כחוש מולד (או לא..) ההרצאה משולבת בקטעי וידאו.
לפרטים מלאים
הצטרפו אלינו
03-5492474 השאירו פרטים