מאז 1999
הרצאות מרתקות לאירועים מנצחים
בהנהלת דני שביט
לייעוץ בבחירת מרצה והזמנות
03-5492474
גיבורים מול מצלמה

גיבורים מול מצלמה

הסיפור שמאחורי הסרט הדוקומנטרי הוא לפעמים לא פחות מרתק מהסרט עצמו. איך מתבצע התחקיר, שלבי השכנוע, יחסי האמון והשאלות האתיות שעולות במהלך העשייה, ומה קורה לדמות ציבורית, או ארגון גדול, כשאל המרחב האינטימי שלו חודרת מצלמה. בן שני איש התוכנית עובדה בערוץ 2, מלווה בסרטיו דמויות שכולנו מכירים. יאיר לפיד - במהלך קמפיין הבחירות הראשון שלו, בר רפאלי - בצילומים ובבית בתל אביב, עמרי כספי - בצעדיו הראשונים ב nba, שמעון פרס - בבית הנשיא, הרב עובדיה יוסף בדירתו בירושלים, רלף קליין במאבקו במחלת הסרטן - הם רק חלק קטן מהאישים שצילם במהלך השנים.  סרטיו תיכון ההזדמנות האחרונה, לגלות את סוביבור ואחרים עוסקים בקשת רחבה של נושאים (פוליטיקה, ביטחון, בריאות, הסטוריה, תעשייה, בידור, ספורט ועוד..) אבל תמיד מעמידים במרכזם גיבור אותו מלווה המצלמה ברגעי המבחן של חייו, הגיבורים אמנם מגיעים מעולמות שונים אבל יש בהם תמיד דברים דומים. מערכת היחסים המתפתחת בין הבמאי וגיבורי סרטיו מרתקת ומכילה בתוכה מאפיינים שמשותפים גם לתחומים ושדות אחרים לחלוטין. איך יוצרים את הקשר, איך מתמודדים עם סירוב, איך שוברים את הקרח, מתי לשאול ומתי לשתוק, איך מספרים סיפור ואיך מתכוננים לראיון. 
בן מתאים את ההרצאה לגוף המזמין, ניתן לשלב דוגמאות ונושאים הקרובים לעולם התכנים שבהם עוסקים המשתתפים.
 
לנוחויותך, ניתן למלא את טופס ההזמנה למידע נוסף ולצרף מספר מרצים ולא מרצה בודד. ניתן לגלוש בגלריות מרצים ולהוסיף מספר מרצים לסל הפניות, לפניה אחת מרוכזת.
באפשרותך לקבל מידע נוסף
אודות מספר מרצים
* אנו מכבדים את פרטיותך
* כל השדות חובה
אהבה בזמן קורונה
הרצאות מיוחדות  ומעוררות השראה  לאירועי יום האישה
עדכונים וחדשות
הרצאות אונליין מיוחדות ומותאמות לרוח התקופה
בהתאמה למגבלות,מיטב המרצים שלנו הכינו פורמט מיוחד להרצאות זום . תוכן מעודכן ומתאים, ומבנה הרצאה מותאם לפורמט זום / אונליין . לחצו כאן לצפות במרצים.
הרצאות אונליין
אנדי רם,הטניסאי האגדי , מרצה על עבודת צוות והגשמת מטרות עכשיו בייצוג בלעדי
טניסאי הצמרת שהגיע לפסגות הגבוהות ביותר כחלק מצמד הטניסאים אנדיוני ,מרצה באירועי חברה ומשלב את סיפורו האישי במסרים הנוגעים לכל אחד בכל מקום .
לפרטים נוספים
עינב גלילי -הרצאה מצחיקה לתקופת הקורונה
עינב גלילי בהרצאה משעשעת ומיוחדת לתקופה הנוכחית .. "על הומר ותשתיות חיוניות"
לפרטים מלאים
הצטרפו אלינו
03-5492474 השאירו פרטים