מאז 1999
הרצאות מרתקות לאירועים מנצחים
בהנהלת דני שביט
לייעוץ בבחירת מרצה והזמנות
03-5492474
בין גלי הצונאמי: איום קיומי או הזדמנות לשינוי – מה באמת קורה מאחורי הקלעים של הצמרת הביטחונית-מדינית

בין גלי הצונאמי: איום קיומי או הזדמנות לשינוי – מה באמת קורה מאחורי הקלעים של הצמרת הביטחונית-מדינית

אירן והסכם הגרעין. מה באמת מצבו של חיזבאללה. חמאס מתחזק או נחלש? ומהי זירת הפעולה החדשה של דאעש. הפער בין סיסמאות הפוליטיקאים למצב בשטח, המלחמה בטרור, המאבק על דמותו של צה"ל ואיך משמרים הרתעה: מהמנהרות בעזה ועד המבצעים החשאיים נגד מדעני הגרעין. הדילמות של המנהיגים ומה הם לא מספרים לנו.

ניר דבורי הכתב הצבאי של ערוץ 2 משרטט את המפה החדשה של המזה"ת - איך מנווטים את הספינה הישראלית הקטנה בים האיסלמי הגועש.
הרצאות נוספות של ניר דבורי
"שומר חומות" ועוד ..חוויותיו של כתב צבאי באזורי סכסוך בארץ ובעולם | תחום: הרצאות מקוונות און ליין ON LINE, תקשורת ישראלית, העצמה ומצוינות אישית, בטחון וצבא, מרצים סלבס, גלובליזציה

במהלך 2 העשורים האחרונים משמש ניר ככתב השטח הצבאי של חדשות 12 . ככזה ניר מוצא את עצמו בזירות לחימה ואזורי סכסוך, בין אם בגבולות ישראל או מחוצה לה. ניר מתלווה לכוחות צבא תוך כדי פעילות מבצעית ,ובסיקור מחוץ לישראל הוא תמיד נמצא במוקדי העניין וליבת האירוע. את הנעשה בזירות אלו בזווית הראייה מהשטח בזמן אמת, בשילוב עם פרשנות אמינה המבוססת על שנים של היכרות עם התהליכים הצבאיים והתוצאות בשטח , מביא ניר לקהליו בהרצאותיו המרתקות. הקהל נחשף לחומרים ,פרשנויות והסברים שלא תמיד ניתן להתעמק בהם ולהדגים אותם במדיה...

לפרטים נוספים
"בקו האש" – מאחורי הקלעים של הכתב הצבאי של חדשות 2 ניר דבורי | תחום: תקשורת ישראלית, בטחון וצבא, אקטואליה פוליטית, מרצים סלבס, מזרח תיכון - אקטואליה

24/7 מסביב לשעון: סיקור מלחמות תחת אש. החילוץ תחת ירי צלפים פלסטינים. הבקשה החריגה של חיל האוויר באמצע שידור. המעצר על ידי שוטרי חרש תורכים במהלך ההפיכה. צוות הטנק שהתראיין ויומיים אח"כ נהרגו מפגיעת טיל בלבנון. פיגועים בארץ ובחו"ל. על הדילמות ואחריות בשידור. וגם על לחצים ואיומים והמחיר האישי. ומה קורה כשהטלפון מצלצל באמצע הלילה. להיות כתב צבאי בחברת החדשות המובילה בישראל זה לא עוד תפקיד, זה אורח חיים.

לפרטים נוספים
לנוחויותך, ניתן למלא את טופס ההזמנה למידע נוסף ולצרף מספר מרצים ולא מרצה בודד. ניתן לגלוש בגלריות מרצים ולהוסיף מספר מרצים לסל הפניות, לפניה אחת מרוכזת.
באפשרותך לקבל מידע נוסף
אודות מספר מרצים
* אנו מכבדים את פרטיותך
* כל השדות חובה
 
עדכונים וחדשות
הרצאות אונליין מיוחדות ומותאמות לרוח התקופה
בהתאמה למגבלות,מיטב המרצים שלנו הכינו פורמט מיוחד להרצאות זום . תוכן מעודכן ומתאים, ומבנה הרצאה מותאם לפורמט זום / אונליין . לחצו כאן לצפות במרצים.
הרצאות אונליין
אנדי רם,הטניסאי האגדי , מרצה על עבודת צוות והגשמת מטרות עכשיו בייצוג בלעדי
טניסאי הצמרת שהגיע לפסגות הגבוהות ביותר כחלק מצמד הטניסאים אנדיוני ,מרצה באירועי חברה ומשלב את סיפורו האישי במסרים הנוגעים לכל אחד בכל מקום .
לפרטים נוספים
עינב גלילי -הרצאה מצחיקה לתקופת הקורונה
עינב גלילי בהרצאה משעשעת ומיוחדת לתקופה הנוכחית .. "על הומר ותשתיות חיוניות"
לפרטים מלאים
הצטרפו אלינו
03-5492474 השאירו פרטים