מאז 1999
הרצאות מרתקות לאירועים מנצחים
בהנהלת דני שביט
לייעוץ בבחירת מרצה והזמנות
03-5492474
אינטילינציה רגשית

אינטילינציה רגשית

א. הבנת משמעותה של האינטליגנציה הרגשית, נחיצותה וחשיבותה בחיי היום יום ובחיים המקצועיים.
ב. לימוד מרכיבי האינטליגנציה הרגשית .
ג. לימוד כלים יישומיים באינטליגנציה רגשית.(מוטיבציה, אמפתיה, שליטה בדחפים וכשירות חברתית...)
ד. הרחבת המודעות האישית של המשתתפים.
 
רקע/מבוא:
 ה-I.Q, אינו גזירה משמיים, כפי שנכתב בספרו של דניאל גולמן-"אינטליגנציה רגשית"- במושג זה טמונות תובנות המאפיינות את התפיסה השונה ,המציינת כי פיתוח אינטליגנציה רגשית עשויה לעודד מצויינות , התמדה, מוטיבציה ושליטה עצמית בחיי היום יום ובחיים המקצועיים.  הנחת היסוד של ספר זה היא שאמת המידה של החברה האנושית היא בראש ובראשונה התייחסות לאינטליגנציה הרגשית. סוג זה של אינטליגנציה ניתן ללימוד וניתן להפנמה על ידי תרגול ואימון, כפי שמאמנים יכולות חשיבה של I.Q .
הסדנא תאפשר למשתתפים להכיר את מרכיבי ה-E.Q ולהתאמן על כלים יישומיים לחיי היום יום והחיים המקצועיים. לתחום זה חשיבות גדולה בארגונים ובחברות עסקיות, בהם נדרשים העובדים להיות באינטרקציה מתמדת עם לקוחות, קולגות, מנהלים. 
 
הרצאות נוספות של אורית מורג
שיווק ומיתוג עצמי | תחום: תדמית בעסקים, שיווק

 "להתפאר היא מילה גסה" "עבודה שנעשתה כמו שצריך מדברת בעד עצמה" "אנשים מוקירים צניעות"  "אני לא צריך להתפאר, אחרים יעשו זאת בשבילי"   אם שלוש אמירות מתוך הארבע מתאימות לתפיסתך בנוגע לשיווק עצמי, סדנא זו מתאימה לך. מה קורה לנו כאשר אנחנו צריכים להציג את הישגינו ותכונותינו החיוביות? -אנשים בכל הדרגים ומכל התחומים , כאשר הם נדרשים לשווק את הארגון, הצוות, הרעיונות או המוצרים שלהם, עושים זאת באופן מוצלח ביותר, אבל כאשר הם מתבקשים לדבר על עצמם הם הופכים ל"חרציות נבולות"..... הפחד להישמע יהיר מונע מהם את ההזדמנות...

לפרטים נוספים
לנוחויותך, ניתן למלא את טופס ההזמנה למידע נוסף ולצרף מספר מרצים ולא מרצה בודד. ניתן לגלוש בגלריות מרצים ולהוסיף מספר מרצים לסל הפניות, לפניה אחת מרוכזת.
באפשרותך לקבל מידע נוסף
אודות מספר מרצים
* אנו מכבדים את פרטיותך
* כל השדות חובה
הרצאות העשרה לימי היערכות מורים
עדכונים וחדשות
יהלי אדמתי -חוקרת עתידים בהרצאה חדשה
עולם העבודה 202-2030 - אחד הנושאים החמים ביותר בעולם הארגוני
לחצו לפרטים
גיא זהר מיוצג בלעדית בסוכנויות מרצים
גיא זהר מגיש "היום שהיה" התכנית הפופולארית בסגנונו הייחודי בהרצאה על הכוחות שפועלים מאחורי הקלעים של עולם התקשורת בישראל
לפרטים נוספים
בוני גינצבורג הצטרף לצוות המרצים בתחום ההשראה למצוינות
כוכב הכדורגל בעבר ופרשן ספורט בהווה על הרצאות בנושאי התמודדות על כשלון והצלחה, הישגיות וחתירה למצוינות
לפרטים מלאים
אנדי רם,הטניסאי האגדי , מרצה על עבודת צוות והגשמת מטרות עכשיו בייצוג בלעדי
טניסאי הצמרת שהגיע לפסגות הגבוהות ביותר כחלק מצמד הטניסאים אנדיוני ,מרצה באירועי חברה ומשלב את סיפורו האישי במסרים הנוגעים לכל אחד בכל מקום .
לפרטים נוספים
עינב גלילי -מרצה ייחודית והומוריסטית
שמחים לבשר על הצטרפותה של מגישת הטלוויזיה והכותבת עינב גלילי , בהרצאה ייחודית ומשעשעת על ההומור כחוש מולד (או לא..) ההרצאה משולבת בקטעי וידאו.
לפרטים מלאים
הצטרפו אלינו
03-5492474 השאירו פרטים