מאז 1999
הרצאות מרתקות לאירועים מנצחים
בהנהלת דני שביט
לייעוץ בבחירת מרצה והזמנות
03-5492474
אינדיאנה ג'ונס הישראלי

אינדיאנה ג'ונס הישראלי

העיתונאי החוקר ירון סבוראי, לשעבר בלש ביחידה מרכזית של משטרת תל-אביב, חושף ומגלה אוצרות נאציים שנגנבו והוחבאו במקומות מסתור שונים בימי מלחמת העולם השנייה.
בשיאו של מבצע בלשי מרתק חובק עולם הצליחו סבוראי ואנשיו לגלות ארגזים עם אוצרות אבודים שהוחבאו בקרקעית אגם טופליץ באוסטריה, גילוי האוצר הפך לסרט זוכה האוסקר, "הזייפנים".
כיום עובד ירון סבוראי עם רשת הטלוויזיה האמריקאית היוקרתית "נשיונל ג'יאוגרפיק" על חילוצו מאגם בדרום גרמניה של אוצר ששדדו הנאצים והכולל זהב במשקל 450 קילוגרם.
הרצאתו של ירון סבוראי מרתקת, ומרגשת, מלאה בהומור כובש ונשמעת כסיפור פנטסטי הלקוח מסרט הרפתקאות למרות היותה אמתית ומבוססת על הצלחות מוכחות .
ירון מדגיש את חשיבותה של הסתגלות מהירה למציאות משתנה, עבודת צוות והתמדה כנגד כול הסיכויים .
 
 
הרצאות נוספות של ירון סבוראי
סיפורו של מרגל | תחום: ניהול ומנהיגות, הרצאות העשרה, מסעות והרפתקאות

זהו סיפורו המדהים של הבלש והעיתונאי-החוקר ירון סבוראי, בן לניצולי שואה, שתוך סיכון עצמי מטורף חדר לתוך התנועה הניאו-נאצים בגרמניה והצליח להביא למאסרם של מנהיגי התנועה.  עלילותיו המרתקות והמתוחכמות זכו לחשיפה עולמית והפכו לסרט הוליוודי  בשם "המסתנן". כיום ממשיך ירון לפועל ברחבי אירופה ולהביא לחשיפתם ומאסרם של הניאו-נאצים הרצחניים, זאת בנוסף למאמציו לגילוי והשבת רכוש יהודי גנוב. סיפורו האישי של ירון סבוראי סוחף ומלא בגילויים מפתיעים.  הרצאתו של ירון מדגישה עמידה על עקרונות , חשיבה יצירתית והתמקדות...

לפרטים נוספים
לנוחויותך, ניתן למלא את טופס ההזמנה למידע נוסף ולצרף מספר מרצים ולא מרצה בודד. ניתן לגלוש בגלריות מרצים ולהוסיף מספר מרצים לסל הפניות, לפניה אחת מרוכזת.
באפשרותך לקבל מידע נוסף
אודות מספר מרצים
* אנו מכבדים את פרטיותך
* כל השדות חובה
אהבה בזמן קורונה
הרצאות מיוחדות  ומעוררות השראה  לאירועי יום האישה
עדכונים וחדשות
הרצאות אונליין מיוחדות ומותאמות לרוח התקופה
בהתאמה למגבלות,מיטב המרצים שלנו הכינו פורמט מיוחד להרצאות זום . תוכן מעודכן ומתאים, ומבנה הרצאה מותאם לפורמט זום / אונליין . לחצו כאן לצפות במרצים.
הרצאות אונליין
אנדי רם,הטניסאי האגדי , מרצה על עבודת צוות והגשמת מטרות עכשיו בייצוג בלעדי
טניסאי הצמרת שהגיע לפסגות הגבוהות ביותר כחלק מצמד הטניסאים אנדיוני ,מרצה באירועי חברה ומשלב את סיפורו האישי במסרים הנוגעים לכל אחד בכל מקום .
לפרטים נוספים
עינב גלילי -הרצאה מצחיקה לתקופת הקורונה
עינב גלילי בהרצאה משעשעת ומיוחדת לתקופה הנוכחית .. "על הומר ותשתיות חיוניות"
לפרטים מלאים
הצטרפו אלינו
03-5492474 השאירו פרטים