מאז 1999
הרצאות מרתקות לאירועים מנצחים
בהנהלת דני שביט
לייעוץ בבחירת מרצה והזמנות
03-5492474
אחרי המגיפה, תוך כדי מלחמה : מציאות חדשה

אחרי המגיפה, תוך כדי מלחמה : מציאות חדשה

המלחמה באוקראינה המחישה את שבר הסדר העולמי הנוכחי. אל מול התבוססות הרוסים בבוץ, הגלובליזציה בפעם הראשונה מגיבה בתקופה נוקשה וגלובלית לשחקן שהפר את הכללים. כיצד נראית המציאות הפוליטית הבינלאומית בטווח הבינוני והארוך? איך זה קשור לבחירות 2022 בארה"ב - ובעיקר, מה יעשו הסינים?
הרצאות נוספות של נדב איל
הקורונה, אנחנו והעולם | תחום: הרצאות מקוונות און ליין ON LINE, הרצאות באנגלית, מדע ועתידנות וטכנולוגיה, הרצאות העשרה, גלובליזציה

נדב איל משרטט את המגיפה שסיקר מראשיתה, מציג מחקר מדעי עדכני ודרכי התמודדות מרתקות מרחבי העולם. בעיקר, מציע דרכי חשיבה על העולם שאחרי הקורונה, כיצד הוא ישתנה, מה הן ההזדמנויות לארגונים וליחידים, ומה יהיו האתגרים.

לחצו לפרטים
משבר האקלים ומשבר ההכחדה | תחום: גלובליזציה, איכות הסביבה

המשבר הסביבתי המשולב - שינוי האקלים והיעלמות יוצאת דופן של בעלי חיים - משנים את הפוליטיקה הבינלאומית. הם משפיעים על תאגידים כעת בכל מקום, משנים תוכניות עסקיות ויוצרים סיכונים והזדמנויות. נדב איל מביא תמונות וחוויות מנקודות בכדור הארץ שהושפעו עמוקות.

לפרטים נוספים
בחירות ארה''ב | תחום: אקטואליה פוליטית, גלובליזציה

שנת בחירות בארה"ב. לקראת הבחירות באמריקה ב-2020, ההרצאה עוסקת בדמותו של דונלד טראמפ, הישגיו וכשלונותיו. נדב איל, יוצר "טראמפלנד" ומחבר "המרד נגד הגלובליזציה" עוסק בסיכוי שהנשיא הכי שערורייתי בהיסטוריה האמריקנית ייבחר שוב, ומה ההשלכות לפוליטיקה ולכלכלה העולמיות של שנת הבחירות?

לפרטים נוספים
גזענות חדשה | תחום: אקטואליה פוליטית, הרצאות באנגלית, הרצאות העשרה, גלובליזציה, חברה ומדינה

אנחנו שומעים יותר ויותר על עלייתה המחודשת של האנטישמיות בעולם. אבל איך אנטישמים בעצמם מסבירים את השנאה העתיקה ליהודים? איך הם רוצים להפיץ מחדש את הרעיון המסוכן?  נדב איל יצא למסע למפגש לא רק עם אנטישמיות, אלא עם אנטישמים, פנים אל פנים. מנאו נאצים ועד למחברי כתבי פלסתר אנטישמיים, הוא מציג הרצאה עם תיעוד יוצא דופן של גזענות חדשה-ישנה.   פרומו :    https://www.youtube.com/watch?v=c_0jx3gveiU  

לפרטים נוספים
מושגי יסוד בגלובליזציה למנהלים | תחום: גלובליזציה, כלכלה ועסקים

הגלובליזציה היא כנראה מילת המפתח של המאה – הקודמת והנוכחית. אבל מה אנחנו באמת יודעים עליה; איך היא מכתיבה או אמורה להכתיב אסטרטגיה ניהולית. מה הם מושגי היסוד, עימותי היסוד ותשובות המפתח של הגלובליזציה – ואיך אלה קשורים עמוקות למשבר הפיננסי העולמי. הבנה מהותית של תהליכי גלובליזציה ככלי לייצור חזון ארגוני – והארגונים שנוהגים כך היום בעולם

לפרטים נוספים
בקיעתה של מעצמת-על: ייסורי הלידה של סין | תחום: גלובליזציה, עסקים עם סין והמזרח הרחוק

כולם מדברים על סין, מעט מסתכלים עליה באמת. הרצאה שהיא מסע בין שדות הקונטיינרים הגדולים שמהם באה הצמיחה הכלכלית העצמתית בעולם אל תופעת הילדים החטופים, שמספרם נאמד במאות אלפים. איך התרחש הנס הסיני? מה המהות שלו? מה ההקשר ההיסטורי  - ומה הסיכוי שהצמיחה האדירה הזו תימשך? בפעם הקודמת שהסינים ניסו להיות אימפריה גלובאלית, זה נגמר בכך שהם שרפו את הספינות ונשבעו שלעולם לא שוב. והפעם?

לפרטים נוספים
המשבר הגרעיני האיראני: מאחורי הכותרות | תחום: אקטואליה פוליטית, מזרח תיכון - אקטואליה, גלובליזציה

קצת על האמת מאחורי הססמאות הגדולות בעיתונים – עד כמה קרובים האיראנים, באמת, לייצור פצצה גרעינית, ומה הסיכוי שיפעילו אותה נגד ישראל. שלטון האייתוללות ומקורות התמיכה בו, וגם המציאות הכלכלית היומיומית והקשה בטהרן, עם המחסור התכוף בחשמל ובמוצרי יסוד. 

לפרטים נוספים
לנוחויותך, ניתן למלא את טופס ההזמנה למידע נוסף ולצרף מספר מרצים ולא מרצה בודד. ניתן לגלוש בגלריות מרצים ולהוסיף מספר מרצים לסל הפניות, לפניה אחת מרוכזת.
באפשרותך לקבל מידע נוסף
אודות מספר מרצים
* אנו מכבדים את פרטיותך
* כל השדות חובה
עדכונים וחדשות
אוהד חמו עיתונאי ומזרחן ערוץ 12 בהרצאה חדשה
בין טהראן לתל אביב: מעבר למסך הברזל של הרפובליקה האסלאמית
לחצו כאן לפרטים מלאים
הרצאות אונליין מיוחדות ומותאמות לרוח התקופה
בהתאמה למגבלות,מיטב המרצים שלנו הכינו פורמט מיוחד להרצאות זום . תוכן מעודכן ומתאים, ומבנה הרצאה מותאם לפורמט זום / אונליין . לחצו כאן לצפות במרצים.
הרצאות אונליין
עינב גלילי -הרצאה מצחיקה לתקופת הקורונה
עינב גלילי בהרצאה משעשעת ומיוחדת לתקופה הנוכחית .. "על הומר ותשתיות חיוניות"
לפרטים מלאים
הצטרפו אלינו
03-5492474 השאירו פרטים