מאז 1999
הרצאות מרתקות לאירועים מנצחים
בהנהלת דני שביט
לייעוץ בבחירת מרצה והזמנות
03-5492474
הרצאות ליום האישה

הרצאות ליום האישה

הרצאות ליום האישה מובאות לכם באתר כחלק ממגמת סוכנויות מרצים לישראל להתאים הרצאות ומרצים מסוימים לאירועים נבחרים. במסגרת אירועי יום האישה התופסים מקום של כבוד בארגונים רבים , הרצאות אורח מוצלחות משמשות כנתבך מרכזי בהצלחת האירוע.

באתר תוכלו למצוא הרצאות מותאמות ליום האישה ותוכלו גם לגלשו בחלקים הנוספים בו ולמצוא תכנים שלדעתכם עשויים להתאים יותר , אם למסגרת של אירועים אלו או לאירועים אחרים אותם מקיימים ומבקשים להכניס בהם תוכן איכותי בעל ערך מוסף רב. 

המרצים באתר , כולם כאחד, עברו סינון בהקפדה יתרה על ידי אנשי הצוות המיומנים שלנו . הנושאים מגוונים ומנסים לתת מענה אמיתי לצרכים שונים ומשתנים של צרכני ההרצאות בישראל. חשובה במיוחד ההכרות של צוות הסוכנות עם התכנים על מנת לתת המלצה איכותית ונכונה למזמין האירוע. 
מאגר המרצים באתר מתחדש ומתעדכן הן במרצים חדשים המבקשים להיות מיוצגים על יד הסוכנות והן על פי מחקרי שוק שאנו עורכים על מנת לדעת מהם התחומים הטרנדיים  ביותר בהם ארגונים וחברות זקוקים למרצים איכותיים ומרתקים.

הרצאות יום האישה 2019

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
לייעוץ בבחירת מרצה
מלא טופס הבא ונחזור אליך
עדכונים וחדשות
יהלי אדמתי -חוקרת עתידים בהרצאה חדשה
עולם העבודה 202-2030 - אחד הנושאים החמים ביותר בעולם הארגוני
לחצו לפרטים
גיא זהר מיוצג בלעדית בסוכנויות מרצים
גיא זהר מגיש "היום שהיה" התכנית הפופולארית בסגנונו הייחודי בהרצאה על הכוחות שפועלים מאחורי הקלעים של עולם התקשורת בישראל
לפרטים נוספים
בוני גינצבורג הצטרף לצוות המרצים בתחום ההשראה למצוינות
כוכב הכדורגל בעבר ופרשן ספורט בהווה על הרצאות בנושאי התמודדות על כשלון והצלחה, הישגיות וחתירה למצוינות
לפרטים מלאים
אנדי רם,הטניסאי האגדי , מרצה על עבודת צוות והגשמת מטרות עכשיו בייצוג בלעדי
טניסאי הצמרת שהגיע לפסגות הגבוהות ביותר כחלק מצמד הטניסאים אנדיוני ,מרצה באירועי חברה ומשלב את סיפורו האישי במסרים הנוגעים לכל אחד בכל מקום .
לפרטים נוספים
עינב גלילי -מרצה ייחודית והומוריסטית
שמחים לבשר על הצטרפותה של מגישת הטלוויזיה והכותבת עינב גלילי , בהרצאה ייחודית ומשעשעת על ההומור כחוש מולד (או לא..) ההרצאה משולבת בקטעי וידאו.
לפרטים מלאים
הצטרפו אלינו
03-5492474 השאירו פרטים