מאז 1999
הרצאות מרתקות לאירועים מנצחים
בהנהלת דני שביט
לייעוץ בבחירת מרצה והזמנות
03-5492474
הרצאות ליום האישה

הרצאות ליום האישה

הרצאות ליום האישה מובאות לכם באתר כחלק ממגמת סוכנויות מרצים לישראל להתאים הרצאות ומרצים מסוימים לאירועים נבחרים. במסגרת אירועי יום האישה התופסים מקום של כבוד בארגונים רבים , הרצאות אורח מוצלחות משמשות כנתבך מרכזי בהצלחת האירוע.

באתר תוכלו למצוא הרצאות מותאמות ליום האישה ותוכלו גם לגלשו בחלקים הנוספים בו ולמצוא תכנים שלדעתכם עשויים להתאים יותר , אם למסגרת של אירועים אלו או לאירועים אחרים אותם מקיימים ומבקשים להכניס בהם תוכן איכותי בעל ערך מוסף רב. 

המרצים באתר , כולם כאחד, עברו סינון בהקפדה יתרה על ידי אנשי הצוות המיומנים שלנו . הנושאים מגוונים ומנסים לתת מענה אמיתי לצרכים שונים ומשתנים של צרכני ההרצאות בישראל. חשובה במיוחד ההכרות של צוות הסוכנות עם התכנים על מנת לתת המלצה איכותית ונכונה למזמין האירוע. 
מאגר המרצים באתר מתחדש ומתעדכן הן במרצים חדשים המבקשים להיות מיוצגים על יד הסוכנות והן על פי מחקרי שוק שאנו עורכים על מנת לדעת מהם התחומים הטרנדיים  ביותר בהם ארגונים וחברות זקוקים למרצים איכותיים ומרתקים.

הרצאות יום האישה 2019

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
לייעוץ בבחירת מרצה
מלא טופס הבא ונחזור אליך
עדכונים וחדשות
הרצאות אונליין מיוחדות ומותאמות לרוח התקופה
בהתאמה למגבלות,מיטב המרצים שלנו הכינו פורמט מיוחד להרצאות זום . תוכן מעודכן ומתאים, ומבנה הרצאה מותאם לפורמט זום / אונליין . לחצו כאן לצפות במרצים.
הרצאות אונליין
אנדי רם,הטניסאי האגדי , מרצה על עבודת צוות והגשמת מטרות עכשיו בייצוג בלעדי
טניסאי הצמרת שהגיע לפסגות הגבוהות ביותר כחלק מצמד הטניסאים אנדיוני ,מרצה באירועי חברה ומשלב את סיפורו האישי במסרים הנוגעים לכל אחד בכל מקום .
לפרטים נוספים
עינב גלילי -הרצאה מצחיקה לתקופת הקורונה
עינב גלילי בהרצאה משעשעת ומיוחדת לתקופה הנוכחית .. "על הומר ותשתיות חיוניות"
לפרטים מלאים
הצטרפו אלינו
03-5492474 השאירו פרטים