מאז 1999
הרצאות מרתקות לאירועים מנצחים
בהנהלת דני שביט
לייעוץ בבחירת מרצה והזמנות
03-5492474
הרצאות ליום האישה

הרצאות ליום האישה

הרצאות ליום האישה מובאות לכם באתר כחלק ממגמת סוכנויות מרצים לישראל להתאים הרצאות ומרצים מסוימים לאירועים נבחרים. במסגרת אירועי יום האישה התופסים מקום של כבוד בארגונים רבים , הרצאות אורח מוצלחות משמשות כנתבך מרכזי בהצלחת האירוע.
בין אם בצורה פרונטאלית ובין אם באונליין ההרצאות שנבחרו כהמלצות לאירועי יום האשה , מותאמות בתכנים לאירוגונים וחברות שמציינים את האירוע בכל פורמט שהוא ומביאות איתן ערך מוסף של העצמה, מוטיבציה והנעה אישית והצלחה בכל תחומי החיים. 

באתר תוכלו למצוא הרצאות מותאמות ליום האישה ותוכלו גם לגלשו בחלקים הנוספים בו ולמצוא תכנים שלדעתכם עשויים להתאים יותר , אם למסגרת של אירועים אלו או לאירועים אחרים אותם מקיימים ומבקשים להכניס בהם תוכן איכותי בעל ערך מוסף רב. 

המרצות והמרצים  באתר , כולם כאחד, עברו סינון בהקפדה יתרה על ידי אנשי הצוות המיומנים שלנו . הנושאים מגוונים ומנסים לתת מענה אמיתי לצרכים שונים ומשתנים של צרכני ההרצאות בישראל. חשובה במיוחד ההכרות של צוות הסוכנות עם התכנים על מנת לתת המלצה איכותית ונכונה למזמין האירוע. 
מאגר המרצים באתר מתחדש ומתעדכן הן במרצים חדשים המבקשים להיות מיוצגים על יד הסוכנות והן על פי מחקרי שוק שאנו עורכים על מנת לדעת מהם התחומים הטרנדיים  ביותר בהם ארגונים וחברות זקוקים למרצים איכותיים ומרתקים.

הרצאות יום האישה 2022

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
לייעוץ בבחירת מרצה
מלא טופס הבא ונחזור אליך
עדכונים וחדשות
אוהד חמו עיתונאי ומזרחן ערוץ 12 בהרצאה חדשה
בין טהראן לתל אביב: מעבר למסך הברזל של הרפובליקה האסלאמית
לחצו כאן לפרטים מלאים
הרצאות אונליין מיוחדות ומותאמות לרוח התקופה
בהתאמה למגבלות,מיטב המרצים שלנו הכינו פורמט מיוחד להרצאות זום . תוכן מעודכן ומתאים, ומבנה הרצאה מותאם לפורמט זום / אונליין . לחצו כאן לצפות במרצים.
הרצאות אונליין
עינב גלילי -הרצאה מצחיקה לתקופת הקורונה
עינב גלילי בהרצאה משעשעת ומיוחדת לתקופה הנוכחית .. "על הומר ותשתיות חיוניות"
לפרטים מלאים
הצטרפו אלינו
03-5492474 השאירו פרטים