מאז 1999
הרצאות מרתקות לאירועים מנצחים
בהנהלת דני שביט
לייעוץ בבחירת מרצה והזמנות
03-5492474
לאהוב את מה שיש - מיכל צפיר "כל אחד יכול"

לאהוב את מה שיש - מיכל צפיר "כל אחד יכול"

מרצה: מיכל צפיר תחום:
 בסרטון הקצר של מיכל צפיר מתוך הבלוג שלה, ייזרקו עליכם כמויות מוטיבציה ואופטימיות שסביר להניח כי לא נתקלתם בכאלו לאחרונה. צפיר חולקת ממיטב נסיונה העשיר, מחוויות העבר שלה כאישה שמנה מאוד, במטרה לתמוך בקהל עוקביה ולעזור להם, בדרך הקשה שבעשיית השינוי.

לאהוב את מה שיש

היי, אני שמחה שהצטרפתם לבלוג שלי, כי זה אומר שאתם רוצים לחיות חיים בריאים יותר. אז מה זה אומר בשבילכם המשפט: ׳לאהוב את מה שיש.׳?
אני רוצה להגיד לכם שחלק מהבריאות הנפשית שלי היה ללמוד לאהוב את מה שיש. אז אולי אתם מסתכלים עליי עכשיו ואומרים, ׳בטח, כשרזים ומרגישים טוב עם עצמנו, אז קל לאהוב את מה שיש׳. ואני אומרת: בכל מצב, צריך לאהוב את מה שיש. זאת אומרת, גם כשהייתי קרוב ל110 קילו, אם הייתי אוהבת סביר להניח שהייתי מתקדמת יותר. כי כשלא אהבתי את מה שיש, הייתי כל הזמן מתוסכלת. הייתי במלחמה עם עצמי, שאני לא נראית טוב. אז הסתכלתי פחות במראה. כשהייתי שמנה המראות שלי בכלל התכווצו.

מה שראיתי זה בערך עד כאן. לא פינקתי את עצמי, כמה שפחות הסתכלתי על הגוף שלי, התלבשתי כמה שיותר מהר ואם אפשר אז בחושך. להתנהל במהלך היום ממקום של שנאה ותיעוב עצמי, ואולי זה נשמע לכם מאוד קיצוני אבל כשהייתי מאוד שמנה היו רגעים שזה מה שהרגשתי, לאיזה מקום זה כבר יכול לקדם? לעומת זאת, אם אוהבים את מה שיש, לא מוותרים. לא נמנעים מלהתקדם קדימה, אבל אוהבים. וכך מרוויחים הרבה יותר שקט ושלווה, ומפה מתקדמים.

טיפים כיצד לא להתפשר ולא לוותר לעצמנו

אתם יודעים למה זה דומה? זה דומה לרגשות שלנו כלפי הילדים. אנחנו אוהבים את הילדים שלנו, אבל מה זה אומר שאנחנו מוותרים להם, ׳אל תלכו לביה״ס אם לא בא לכם, אל תלכו לחוגים?׳ לא. אבל אנחנו תומכים בהם, מחבקים אותם, מנשקים אותם ועושים את זה תוך כדי תמיכה, קבלה ואהבה. את אותו היחס, צריך לתת גם לעצמנו. אז אחד הדברים שאני למדתי, זה ברור לכם שבתוך כל המחשבות האלה של הלא אוהבת כשלא חייתי בשלום עם עצמי, הרבה שעות היו פה בחדר השינה, עם דמעות לתוך הכרית.

היום, חלק מהטקס שאני הכי אוהבת זה דווקא למרוח קרם על עצמי. להתיידד על הגוף. ויותר קשה לעשות את זה, כשיש עודפים רבים. כן, למרוח את הקרם על אותם המקומות שפחות אוהבים, שיש צלוליטיס.. לאהוב! ומהשקט ומהחופש הזה, כי זה מה שיש. אז מה נרוויח אם לא נאהב את מה שיש? זה מה שיש, ועם זה ננצח. ואתם יודעים מה אני מאמינה? שכל אחד יכול, כל אחד יכול לקחת את עצמו אל מקום יותר טוב. אם הוא יעשה את זה מתוך מקום של אהבה עצמית, הוא ייקח את עצמו למקומות יותר טובים, בחופש, אהבה ורגיעה. ואם אני יכולה, גם אתם יכולים.
לייעוץ בבחירת מרצה
מלא טופס הבא ונחזור אליך
הרצאות העשרה לימי היערכות מורים
עדכונים וחדשות
יהלי אדמתי -חוקרת עתידים בהרצאה חדשה
עולם העבודה 202-2030 - אחד הנושאים החמים ביותר בעולם הארגוני
לחצו לפרטים
גיא זהר מיוצג בלעדית בסוכנויות מרצים
גיא זהר מגיש "היום שהיה" התכנית הפופולארית בסגנונו הייחודי בהרצאה על הכוחות שפועלים מאחורי הקלעים של עולם התקשורת בישראל
לפרטים נוספים
בוני גינצבורג הצטרף לצוות המרצים בתחום ההשראה למצוינות
כוכב הכדורגל בעבר ופרשן ספורט בהווה על הרצאות בנושאי התמודדות על כשלון והצלחה, הישגיות וחתירה למצוינות
לפרטים מלאים
אנדי רם,הטניסאי האגדי , מרצה על עבודת צוות והגשמת מטרות עכשיו בייצוג בלעדי
טניסאי הצמרת שהגיע לפסגות הגבוהות ביותר כחלק מצמד הטניסאים אנדיוני ,מרצה באירועי חברה ומשלב את סיפורו האישי במסרים הנוגעים לכל אחד בכל מקום .
לפרטים נוספים
עינב גלילי -מרצה ייחודית והומוריסטית
שמחים לבשר על הצטרפותה של מגישת הטלוויזיה והכותבת עינב גלילי , בהרצאה ייחודית ומשעשעת על ההומור כחוש מולד (או לא..) ההרצאה משולבת בקטעי וידאו.
לפרטים מלאים
הצטרפו אלינו
03-5492474 השאירו פרטים