מאז 1999
הרצאות מרתקות לאירועים מנצחים
בהנהלת דני שביט
לייעוץ בבחירת מרצה והזמנות
03-5492474
אודות החברה

אודות החברה

דני שביט - מייסד,בעלים ומנכ''ל  סוכנויות מרצים לישראל
דני שביט - מייסד,בעלים ומנכ''ל סוכנויות מרצים לישראל
דני שביט - מייסד,בעלים ומנכ''ל סוכנויות מרצים לישראל
דני שביט - מייסד,בעלים ומנכ''ל  סוכנויות מרצים לישראל
חברת ס.מ.ל - סוכנויות מרצים לישראל, הוקמה בשנת 1999 כמאגר המרצים המקיף והאיכותי בישראל הנותן פתרונות כוללים ברמה הגבוהה ביותר לכל צרכני ההרצאות וההדרכות בארץ.
 
מישורי הפעולה של החברה: 
 
1) הרצאות העשרה פופולאריות של המרצים המובילים, במגוון תחומים רחב. 
2) הדרכות ארגוניות, תהליכים ארוכי טווח –החל מסדנאות באורך חצי יום ויום פעילות ועד לתהליכים ממושכים של מספר מפגשים, בהנחיית מיטב היועצים,המרצים והמנחים.
3) שיווק הרצאות ומרצים בכירים בשפה האנגלית ובשפות זרות אחרות.
 
מאז נוסדה, פועלת ס.מ.ל להעלות את המודעות לחשיבות הרבה שיש לפעילויות ההעשרה עבור העובדים ולקוחות החברות השונות איתן מבקשת הסוכנות להתקשר. 
מבחינת העובדים והמנהלים, זהו כלי חיוני, הן להעלאת רמתם המקצועית והן להעשרתם בתחומים נוספים. בנוסף, זהו חלק ממערכת התגמולים שבהם נמדד מקום העבודה. בעלות לא גבוהה יחסית לפעילויות אחרות, מועבר מסר לעובד כי הגוף המעסיק אותו, רואה צורך לטפחו ולהעשירו בתחומים שאינם תמיד תחום עיסוקו. 
מבחינה שיווקית, אחד המסלולים המובילים כיום הינו עריכת כנסי לקוחות, המשמשים במה להצגת חידושים ובחינת היבטים שונים בפעילות החברה. במקרים רבים מדובר בכנסים בינלאומיים, בארץ או בחו"ל, שיש חשיבות רבה לרמתם הארגונית, המקצועית והתכנית, כך שבמקרים רבים ניתן לראות כי מרצה בעל שם יכול להוות גורם משמעותי בשיווקו של יום עיון/ כנס לקוחות שעורך הארגון. 
 
מטרה עיקרית של ס.מ.ל היא איתור מתמיד של מרצים איכותיים היכולים להוות פוטנציאל בשוק ההרצאות וההדרכות הישראלי ובמקביל, התמקצעות מוחלטת בהתאמת המרצה הנכון ביותר  לצרכיו של הלקוח. למען השגת מטרה זו, נעזרת ס.מ.ל במיטב יועצים ואנשי מקצוע השוקדים על בניית כלים אמינים העוזרים לנו להתאים את המרצה הנכון לקהל המסוים וכן, בטפסי משוב הנשלחים ללקוחותינו לאחר ההרצאות ותוצאותיהם נלקחות לתשומת לבנו.
 
 
כיום מאגדת ס.מ.ל את מיטב המרצים בישראל ובעולם ונותנת לך, הלקוח את אפשרות הבחירה הטובה ביותר. אנו מלווים אתכם מההחלטה הראשונית לשכור מרצה, דרך כל שיקולי הבחירה וההתלבטויות, אנו נספק עבורכם אפשרויות רבות של צפייה מקדימה במרצים; אם בצפייה חיה, או בקלטות וידאו וכמובן גם רשימות ממליצים, כל אלה כדי להבטיח שהמרצה הטוב ביותר עבורכם יהיה זה אותו תבחרו ליום האירוע. 
 
 
לייעוץ בבחירת מרצה
מלא טופס הבא ונחזור אליך
 
הרצאות העשרה לימי היערכות מורים
עדכונים וחדשות
יהלי אדמתי -חוקרת עתידים בהרצאה חדשה
עולם העבודה 202-2030 - אחד הנושאים החמים ביותר בעולם הארגוני
לחצו לפרטים
גיא זהר מיוצג בלעדית בסוכנויות מרצים
גיא זהר מגיש "היום שהיה" התכנית הפופולארית בסגנונו הייחודי בהרצאה על הכוחות שפועלים מאחורי הקלעים של עולם התקשורת בישראל
לפרטים נוספים
בוני גינצבורג הצטרף לצוות המרצים בתחום ההשראה למצוינות
כוכב הכדורגל בעבר ופרשן ספורט בהווה על הרצאות בנושאי התמודדות על כשלון והצלחה, הישגיות וחתירה למצוינות
לפרטים מלאים
אנדי רם,הטניסאי האגדי , מרצה על עבודת צוות והגשמת מטרות עכשיו בייצוג בלעדי
טניסאי הצמרת שהגיע לפסגות הגבוהות ביותר כחלק מצמד הטניסאים אנדיוני ,מרצה באירועי חברה ומשלב את סיפורו האישי במסרים הנוגעים לכל אחד בכל מקום .
לפרטים נוספים
עינב גלילי -מרצה ייחודית והומוריסטית
שמחים לבשר על הצטרפותה של מגישת הטלוויזיה והכותבת עינב גלילי , בהרצאה ייחודית ומשעשעת על ההומור כחוש מולד (או לא..) ההרצאה משולבת בקטעי וידאו.
לפרטים מלאים
הצטרפו אלינו
03-5492474 השאירו פרטים