מאז 1999
הרצאות מרתקות לאירועים מנצחים
בהנהלת דני שביט
לייעוץ בבחירת מרצה והזמנות
03-5492474
אודות החברה

אודות החברה

דני שביט - מייסד,בעלים ומנכ''ל  סוכנויות מרצים לישראל
דני שביט - מייסד,בעלים ומנכ''ל סוכנויות מרצים לישראל
דני שביט - מייסד,בעלים ומנכ''ל סוכנויות מרצים לישראל
דני שביט - מייסד,בעלים ומנכ''ל  סוכנויות מרצים לישראל
חברת ס.מ.ל - סוכנויות מרצים לישראל, הוקמה בשנת 1999 כמאגר המרצים המקיף והאיכותי בישראל הנותן פתרונות כוללים ברמה הגבוהה ביותר לכל צרכני ההרצאות וההדרכות בארץ.
 
מישורי הפעולה של החברה: 
 
1) הרצאות העשרה פופולאריות של המרצים המובילים, במגוון תחומים רחב. 
2) הדרכות ארגוניות, תהליכים ארוכי טווח –החל מסדנאות באורך חצי יום ויום פעילות ועד לתהליכים ממושכים של מספר מפגשים, בהנחיית מיטב היועצים,המרצים והמנחים.
3) שיווק הרצאות ומרצים בכירים בשפה האנגלית ובשפות זרות אחרות.
 
מאז נוסדה, פועלת ס.מ.ל להעלות את המודעות לחשיבות הרבה שיש לפעילויות ההעשרה עבור העובדים ולקוחות החברות השונות איתן מבקשת הסוכנות להתקשר. 
מבחינת העובדים והמנהלים, זהו כלי חיוני, הן להעלאת רמתם המקצועית והן להעשרתם בתחומים נוספים. בנוסף, זהו חלק ממערכת התגמולים שבהם נמדד מקום העבודה. בעלות לא גבוהה יחסית לפעילויות אחרות, מועבר מסר לעובד כי הגוף המעסיק אותו, רואה צורך לטפחו ולהעשירו בתחומים שאינם תמיד תחום עיסוקו. 
מבחינה שיווקית, אחד המסלולים המובילים כיום הינו עריכת כנסי לקוחות, המשמשים במה להצגת חידושים ובחינת היבטים שונים בפעילות החברה. במקרים רבים מדובר בכנסים בינלאומיים, בארץ או בחו"ל, שיש חשיבות רבה לרמתם הארגונית, המקצועית והתכנית, כך שבמקרים רבים ניתן לראות כי מרצה בעל שם יכול להוות גורם משמעותי בשיווקו של יום עיון/ כנס לקוחות שעורך הארגון. 
 
מטרה עיקרית של ס.מ.ל היא איתור מתמיד של מרצים איכותיים היכולים להוות פוטנציאל בשוק ההרצאות וההדרכות הישראלי ובמקביל, התמקצעות מוחלטת בהתאמת המרצה הנכון ביותר  לצרכיו של הלקוח. למען השגת מטרה זו, נעזרת ס.מ.ל במיטב יועצים ואנשי מקצוע השוקדים על בניית כלים אמינים העוזרים לנו להתאים את המרצה הנכון לקהל המסוים וכן, בטפסי משוב הנשלחים ללקוחותינו לאחר ההרצאות ותוצאותיהם נלקחות לתשומת לבנו.
 
 
כיום מאגדת ס.מ.ל את מיטב המרצים בישראל ובעולם ונותנת לך, הלקוח את אפשרות הבחירה הטובה ביותר. אנו מלווים אתכם מההחלטה הראשונית לשכור מרצה, דרך כל שיקולי הבחירה וההתלבטויות, אנו נספק עבורכם אפשרויות רבות של צפייה מקדימה במרצים; אם בצפייה חיה, או בקלטות וידאו וכמובן גם רשימות ממליצים, כל אלה כדי להבטיח שהמרצה הטוב ביותר עבורכם יהיה זה אותו תבחרו ליום האירוע. 
 
 
לייעוץ בבחירת מרצה
מלא טופס הבא ונחזור אליך
עדכונים וחדשות
אוהד חמו עיתונאי ומזרחן ערוץ 12 בהרצאה חדשה
בין טהראן לתל אביב: מעבר למסך הברזל של הרפובליקה האסלאמית
לחצו כאן לפרטים מלאים
הרצאות אונליין מיוחדות ומותאמות לרוח התקופה
בהתאמה למגבלות,מיטב המרצים שלנו הכינו פורמט מיוחד להרצאות זום . תוכן מעודכן ומתאים, ומבנה הרצאה מותאם לפורמט זום / אונליין . לחצו כאן לצפות במרצים.
הרצאות אונליין
עינב גלילי -הרצאה מצחיקה לתקופת הקורונה
עינב גלילי בהרצאה משעשעת ומיוחדת לתקופה הנוכחית .. "על הומר ותשתיות חיוניות"
לפרטים מלאים
הצטרפו אלינו
03-5492474 השאירו פרטים